Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wygląda na to, że Netflix szykuje się do grania w chmurze

Wygląda na to, że Netflix szykuje się do grania w chmurze

Obecny model… nie działa.

Netflix Wygląda na to, że szykuje się do grania w chmurze, tak często wspominając o nowej ofercie pracy.

Gigant streamingowy szuka obecnie inżyniera renderującego, który będzie wspierał swoją usługę gier w chmurze… usługę, która jest jeszcze technicznie niedostępna dla użytkowników.

„W tej roli pomożesz ulepszyć renderowanie gier, abyśmy mogli wyświetlać wiele gier na naszych urządzeniach do gier w chmurze” czyta listę. „Pomoże to również w opracowaniu zestawów SDK, aby umożliwić twórcom gier pomyślne pisanie wysokiej jakości gier na platformę Netflix do gier w chmurze”.

Podczas gdy Netflix oferuje swoim użytkownikom gry – i są one aktywne Wzmocnił swój dział gier dzięki stosunkowo nowym przejęciom, takim jak Night School Studio – Istniejące gry Netflix nadal należy pobrać bezpośrednio na smartfony i tablety, zanim będzie można w nie grać. To podejście również nie działa dobrze – mniej niż 1% subskrybentów gra w takie tytuły jak w wyłomie.

Będziemy Cię informować, dopóki dowiemy się o tym więcej Netflix Inwazja gier w chmurze.

Ten artykuł może zawierać linki partnerskie, co oznacza, że ​​możemy zarobić niewielką prowizję, jeśli klikniesz i dokonasz zakupu. Stevivor jest niezależnym punktem sprzedaży, a na naszą prasę nie ma żadnego wpływu żaden reklamodawca lub inicjatywa komercyjna.

READ  Oto Days Gone w rozdzielczości 4K na PC