Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Tablet Google Pixel ze stacją ładującą 256 GB jest tańszy niż kiedykolwiek

Tablet Google Pixel ze stacją ładującą 256 GB jest tańszy niż kiedykolwiek

Tablet pikselowy Google Może również służyć jako inteligentny wyświetlacz w Twoim domu, a jeśli chcesz go kupić, dzisiaj jest dzień dla Ciebie. Oficjalny sklep Amazon firmy sprzedaje tablet Pixel 256 GB ze stacją ładującą za jedyne 449 dolarów, czyli o 150 dolarów mniej niż cena detaliczna i najniższa cena urządzenia w historii na stronie internetowej. To mój pierwszy tablet z nim Układ Google Tensor G2, który umożliwia korzystanie z funkcji opartych na sztucznej inteligencji, takich jak między innymi wysokiej jakości połączenia wideo i płynne przesyłanie strumieniowe. To 11-calowe urządzenie to także pierwszy tablet, na który można przesyłać strumieniowo Chromecasta i używać go jako dodatkowego wyświetlacza.

Google

Zdobądź tablet Google Pixel za 150 USD od Amazon.

449 dolarów w Amazonie

Jako inteligentny wyświetlacz tablet Pixel może pełnić funkcję cyfrowej ramki na zdjęcia lub centrum sterowania inteligentnymi urządzeniami domowymi. Stacja ładująca pozwala na ładowanie urządzenia przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, a gdy chcesz odtwarzać muzykę, możesz go także używać jako głośnika. Daliśmy tabletowi ocenę 85 cali Nasza recenzja, chwaląc go głównie za możliwości inteligentnego wyświetlacza. Dobrze reagował na nasze polecenia — jeśli chcesz za jego pomocą sterować podłączonymi urządzeniami za pomocą głosu, po prostu wybudź go, mówiąc „Hej Google”. Ale jest również wyposażony w tryb Hub, który wyświetla pulpit nawigacyjny, wyświetla urządzenia inteligentne i umożliwia szybki sposób monitorowania kamer bezpieczeństwa lub włączania i wyłączania świateł.

Próbowaliśmy także użyć tabletu jako zamiennika telewizora, ponieważ może on działać jako odbiornik Chromecast. Choć działa to w ten sposób, jak obiecuje Google, należy pamiętać, że tablet musi być zadokowany, aby móc przesyłać na niego filmy i programy. Jako tablet urządzenie działa w pełni na systemie operacyjnym Android i może uruchomić dowolną aplikację na platformę. To lepszy inteligentny wyświetlacz niż tablet, ale nadal uważamy, że korzystanie z urządzenia to przyjemność.

READ  Diablo Immortal zarobił podobno 24 miliony dolarów od czasu premiery

On podąża @EngadgetDeals Na Twitterze i Zapisz się na newsletter Engadget Deals Aby uzyskać najnowsze oferty technologiczne i wskazówki dotyczące zakupów.