Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

HP przedstawia linię laptopów AI: Twojego mobilnego asystenta AI

HP przedstawia linię laptopów AI: Twojego mobilnego asystenta AI

Firma HP ogłosiła dziś wprowadzenie na rynek swoich najnowszych laptopów Envy i Pavilion – obecnie największej konsumenckiej linii laptopów obsługujących sztuczną inteligencję. Urządzenia te zostały zaprojektowane tak, aby uwolnić Twoją kreatywność i produktywność, korzystając z najnowszych możliwości sztucznej inteligencji i zapewniając najbardziej spersonalizowane doświadczenia.

Ekscytujące nowe funkcje w portfelach Envy i Pavilion obejmują:

Seria HP Envy — niezrównane możliwości adaptacji i nieograniczone możliwości dostosowywania

Nowy 14-calowy laptop HP Envy x360 2 w 1 i 16-calowy laptop HP Envy x360 2 w 1 to elastyczni towarzysze, którzy poruszają się wraz z Tobą i oferują:

  • Elastyczność poprawiająca Twój styl życia: wybierz wersję 14- i 16-calową z procesorami Intel® lub AMD Ryzen™, idealną do różnorodnych zadań, charakteryzującą się wytrzymałą aluminiową konstrukcją i portami Thunderbolt™ 4 (w modelach Intel®). Obydwa nowe laptopy umożliwiają całodzienne użytkowanie aż do 17 godzin wciągającej kreatywności.
  • Specjalnie dobrane obrazy i dźwięki: ciesz się niezrównaną klarownością i komfortem dzięki wciągającym ekranom o proporcjach 16:10, wzmocnionym ulepszeniami klawiatury i touchpada dla większego komfortu przeglądania, edytowania i grania. Opcjonalny wyświetlacz OLED 2,8K posiada certyfikat IMAX Enhanced zapewniający najwyższą jakość obrazu.

Model 14 będzie dostępny pod koniec marca na stronach HP.com, JB Hi-Fi, Harvey Norman, Officeworks i The Good Guys w cenie od 1899 dolarów australijskich.

Model 16-calowy będzie dostępny na HP.com od 2299 dolarów australijskich, a jego wprowadzenie do sprzedaży u głównych sprzedawców detalicznych planowane jest na drugą połowę 2024 roku.

Seria HP Pavilion – komputery dedykowane do każdego twórczego przedsięwzięcia

Seria HP Pavilion łączy w sobie funkcje premium i możliwości dostosowywania, zapewniając maksymalną wartość. Niezależnie od tego, czy edytujesz zawartość, czy odpoczywasz, najnowsze laptopy Pavilion zapewniają ostry obraz w formacie 16:10, większy wybór portów i długi czas pracy baterii, aby dopasować się do Twojej aktywności.

Nowy 16-calowy laptop HP Pavilion oferuje w całej linii Pavilion oszałamiający wyświetlacz OLED zapewniający najwyższą moc przenośną, oferując:

  • Imponujący pad zapewniający kreatywność: skorzystaj z o 10,3% większej powierzchni wyświetlacza w pionie w porównaniu z poprzednim Pavilionem 16, z bardziej precyzyjnym touchpadem i podświetlaną klawiaturą zapewniającymi wygodne przeglądanie. W modelach Intel® możesz zbliżyć się do oszałamiających szczegółów opcjonalnej grafiki NVIDIA® lub zanurzyć się w rozrywce na wyświetlaczu OLED z certyfikatem IMAX.
  • Konfiguracje dopasowane do każdego przepływu pracy: realizuj najbardziej intensywne projekty dzięki szerokiej gamie narzędzi do współpracy udostępnianych w całej gamie, wybierając spośród wielu modeli Intel® lub AMD oraz opcjonalną kamerę na podczerwień FHD8. Szybkie ładowanie HP15 Zapewnia doładowanie baterii w samą porę przed długim dniem kreatywności, zapewniając do 19 godzin pracy na baterii na urządzeniach wyposażonych w procesor Intel® Core™ Ultra – wzrost o 44% w porównaniu z poprzednim Pavilionem 16.

Oczekuje się, że HP Pavilion 16 będzie dostępny w kwietniu na HP.com, a także u głównych sprzedawców detalicznych, w tym Harvey Norman, Officeworks i JB Hi-Fi. Sugerowana cena detaliczna (sugerowana cena detaliczna) zaczyna się od 1699 USD.

Dostępne są arkusze danych i obrazy Kliknij tutaj, aby uzyskać dodatkowe szczegóły. Jeśli jesteś zainteresowany jednostką recenzyjną dla któregokolwiek z powyższych, prosimy

/Wydanie ogólne. Ten materiał od oryginalnej organizacji/autora(ów) może mieć charakter chronologiczny i został zredagowany pod kątem przejrzystości, stylu i długości. Mirage.News nie zajmuje stanowiska ani stron korporacyjnych, a wszystkie opinie, stanowiska i wnioski wyrażone w niniejszym dokumencie są wyłącznie opiniami autorów.

READ  Która przenośna konsola do gier jest dla Ciebie odpowiednia — Switch, Steam Deck czy iPad?