Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Tajemnicza kobieta przyłapana z mężczyzną wartym 3 miliardy dolarów

Tajemnicza kobieta przyłapana z mężczyzną wartym 3 miliardy dolarów

Edwina Castro, który wygrał największą wygraną w Powerball w historii, widziano, jak jeździł luksusowym zielonym porsche z tajemniczą kobietą.

Edwin Castro, zwycięzca jackpota Powerball o wartości 2,4 miliarda dolarów, przyłapany z tajemniczą kobietą i nową fryzurą na międzynarodowym lotnisku w Los Angeles

Castro został przyłapany przez kamerę, jak podczas sobotniej wycieczki zabierał tajemniczą kobietę na przejażdżkę swoim szmaragdowym porsche.

Zwycięzca jackpota Powerball o wartości 3 miliardów dolarów wyglądał elegancko w ciemnych ubraniach i skórzanych butach, gdy szedł obok niezidentyfikowanej kobiety i rozkoszował się wapowaniem.

Elegancka kobieta założyła na tę okazję czarną satynową sukienkę i zielone buty na wysokim obcasie – które idealnie komponowały się z zielonym kolorem jej Porsche, Amerykańskie słońce Raporty.

Zwycięzca loterii Edwin Castro wybiera się na romantyczną randkę z sushi z tajemniczą randką w Sushi Park, enklawie gwiazd w zachodnim Hollywood. Obraz: tło

Oboje zostali zauważeni w Sushi Park w Los Angeles, popularnym miejscu, w którym posiłki wynoszą średnio 600 dolarów na osobę, a klientami są między innymi Beyoncé i Taylor Swift.

Zielone buty damskie były główną atrakcją jej eleganckiego, ale stonowanego wyglądu i trudno je było przeoczyć.

Po posiłku wskoczyli do jednego z trzech porsche Castro, które były mechanik kupił po wygraniu jackpota w 2022 roku.

Życie Castro zmieniło się z dnia na dzień, gdy wygrał na loterii 3,12 miliarda dolarów – najwięcej w historii Powerball.

Po wygraniu największej sumy pieniędzy w turnieju Powerball rok temu Castro prowadził wystawny tryb życia w Los Angeles.

Według California Lottery po otrzymaniu nagrody Castro zdecydował się przyjąć ryczałt w wysokości 1,5 miliarda dolarów (997,6 miliona dolarów) zamiast wybierać płatności roczne.

Po opodatkowaniu zarobił 961 milionów dolarów (628,5 miliona dolarów).

Jednak jego wielka wygrana została poddana w wątpliwość w maju 2023 r., kiedy doręczono mu dokumenty oskarżające go o kradzież zwycięskiego losu.

READ  Taylor Hawkins umiera: Perkusista Foo Fighters Taylor Hawkins umiera w wieku 50 lat

Jose Rivera (43 l.) twierdził, że to on kupił zwycięski los, a nie Castro.

Pan Rivera twierdził, że kupił bilet dzień przed losowaniem zaplanowanym na 8 listopada w Joe's Service Center w Altadena, ale ukradł go tego samego dnia mężczyzna nazwiskiem „Reggie” Romero.

Pan Castro zjadł kolację z tajemniczą blondynką, po czym odjechał swoim starym, zielonym porsche. Obraz: tło

Pan Castro żyje swoim najlepszym życiem. Obraz: tło

Pan Romero rzekomo powiedział panu Riverze, że zgubił los i że mogą podzielić wygraną, jeśli go znajdzie, wbrew żądaniu pana Rivery, aby pan Romero go zwrócił.

Rivera powiedział, że zgłosił rzekomą kradzież Komisji Loterii i organom ścigania, nie dając się szantażować.

Dochodzenie w sprawie zarzutów ostatecznie wykazało, że Castro był prawowitym właścicielem zwycięskiego losu i że ani pan Rivera, ani pan Romero nie mieli z nim uzasadnionych powiązań.

Carolyn Baker, przedstawicielka California Lottery, powiedziała o tej sprawie, że loteria „ma najwyższe zaufanie do procesu weryfikacji dużych zwycięzców”.

Pomimo historycznego zwycięstwa Castro w dużej mierze zdołał pozostać w centrum uwagi.

Wydał pisemne oświadczenie, w którym wyraził radość, że system szkół publicznych w Kalifornii odniesie korzyści z jego zwycięstwa.

„Chociaż jestem zszokowany i podekscytowany wygraną w losowaniu Powerball, prawdziwym zwycięzcą jest kalifornijski system szkół publicznych” – napisał Castro. „Misją California Lottery jest zapewnienie dodatkowego finansowania edukacji publicznej w Kalifornii — obu szkół publicznych i uczelnie – sprawia, że ​​jest to zwycięstwo”. Duże dla państwa”.

„Jako osoba, która otrzymała nagrody edukacyjne w kalifornijskim systemie edukacji publicznej, z przyjemnością słyszę, że w wyniku mojej wygranej kalifornijski system szkolny również ogromnie na tym skorzysta”.

Źródło bliskie Castro podało… Poczta nowojorska Zwycięzca mocno wierzy, że Bóg odegrał dużą rolę w pomaganiu mu.

„Bóg dał mu (zwycięstwo), ponieważ wiedział, że (pan Castro) będzie dla niego dobrym agentem i wykorzysta go do pomocy innym” – podało źródło.

READ  Władimir Putin przenosi wojska rosyjskie do Donbasu i Ługańska; USA i Wielka Brytania nakładają sankcje

Odkąd otrzymał nagrodę pieniężną wartą setki milionów dolarów, Castro zdecydował się na liczne luksusy, w tym dom w Los Angeles o wartości 38 milionów dolarów (25 milionów dolarów).

Ta historia została opublikowana przez Amerykańskie słońce Zostało ono również powielone za zgodą