Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Tego lata League of Legends otrzyma tryb Vampire Survivors

Tego lata League of Legends otrzyma tryb Vampire Survivors

Nowy film z aktualizacją rozwoju Riot Games udostępnia nadchodzącą zawartość liga legend. Podczas tegorocznego letniego wydarzenia zespół programistów udostępnił aktualizacje dotyczące trybu Arena w grze, nadchodzącej aktualizacji wizualnej Lee Sina Arts and Sustain oraz nowego trybu „PvE” gry Bullet Heaven Survivor dla League of Legends.

Ocaleni z wampirów Odniósł taki sukces, że zainspirował całą masę tytułów spin-off z innych marek, takich jak ta ostatnia Deep Rock Galactic: Ocalały. Gatunek ten, czasami nazywany strzelanką automatyczną, przedstawia postać poruszającą się po mapie i radzącą sobie z niekończącymi się rojami nadchodzących wrogów, okresowo zbierając ulepszenia i wzmocnienia statystyk.

Letnie wydarzenie było dla Riot typowym momentem wypróbowywania nowych funkcji trybu gry, w tym powieści wizualnej, w której grasz główną rolę liga legend Bohaterowie, tacy jak magiczne dziewczyny z Czarodziejek Gwiazd lub wydarzenie historyczne Ruination w głównym kanonie Runeterry.

Riot opublikuje więcej informacji na temat zmian w Arenie w przyszłotygodniowym blogu deweloperów, ale będziemy musieli poczekać trochę dłużej, aby dowiedzieć się więcej o nowym trybie gry PvE. Riot zajmował się już trybami gry PvE, w tym trybami powiązanymi z alternatywnymi światami Star Guardian i Odyssey. Czas pokaże, czy to wydarzenie w grze obejmie jakąkolwiek część historii w grze liga legend Tradycje, które jednak nigdy nam się nie znudzą Ocaleni z wampirów Formuła jest dość aktualna.

READ  Aston Martin V12 Vantage zawsze będzie legendą