Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Telegram, aby wydać najnowszą wersję z harmonogramem czatów głosowych

TestingCatalog informuje, że nadchodzi nowa funkcja Telegrama beta w wersji 7.7.0! Najnowsza aktualizacja pozwoli użytkownikom zaplanować wiadomości głosowe w dowolnym momencie, aby nigdy ich nie zapomnieć!

Telegram, popularna aplikacja do przesyłania wiadomości, która w grudniu zeszłego roku weszła do dyskusji, aby wprowadzić funkcję czatu głosowego, wprowadziła usługę czatu głosowego.

Telegram wkrótce wprowadzi nową funkcję. Dzięki tej funkcji użytkownicy będą mogli teraz planować czat głosowy w najnowszej wersji beta aplikacji, takiej jak Clubhouse. Obecnie znajduje się w fazie testów.

W nadchodzącej zaktualizowanej wersji aplikacji użytkownicy mogą zaplanować prywatną sesję czatu lub dowolne ważne spotkanie ze znajomymi, po prostu wysyłając wiadomość głosową w wymaganym czasie. W tym czasie użytkownicy będą mogli zaplanować wiadomość głosową tak, aby nie została zapomniana. Funkcja czatu głosowego została wprowadzona w najnowszej aktualizacji, podczas gdy jest teraz aktualizowana.

Ekscytująca funkcja: zainstaluj czat głosowy na kanałach

Użytkownicy telegramu będą mogli Planowanie czatuI Użytkownicy otrzymają aktualizację funkcji prywatnego czatu głosowego w wersji V7.7.0. Jego specjalnością jest to, że będziesz mógł zainstalować harmonogram czatów głosowych na kanale, abyś mógł zwrócić uwagę członków kanału.

„Ponadto użytkownicy zobaczą odliczanie, które pomoże im zapamiętać spotkanie. Ta atrakcja jest wygodna, ponieważ wręcz przeciwnie, będziesz musiał przywołać wydarzenie i zaprogramować je ręcznie” – mówi oficjalny blog Telegrama.

Jak korzystać z planowania czatu głosowego w Telegramie?

W ten sposób będziesz w stanie Aby zaplanować czat głosowy Telegram. Przede wszystkim aplikacja będzie musiała zostać zaktualizowana do Najnowsza wersja, V7.7.0. Sprawdź, czy aplikacja jest już zaktualizowana lub pobierz ją ze Sklepu Play lub App Store w zależności od platformy.

READ  Acer Aspire C27 - recenzja 2022

Po zakończeniu otwórz kanał Telegram, którym zarządzasz. W górnej części aplikacji pojawi się stos trzech kropek. Kliknij go, aby przejść do ustawień kanału. Teraz wybierz start chat głosowy Wybór jest tutaj. Teraz musisz kliknąć opcję „Zaplanuj czat głosowy”. Po wykonaniu tej czynności musisz wybrać plik Czas i data I kliknij przycisk Start.

Podczas wypróbowywania Telegrama z tą nową funkcją najnowsza wersja beta umożliwia użytkownikom zmianę nazwy i opisu. Jednocześnie są uczestnikami rozmowy bez odchodzenia od kanału.

Zostało to dodane, ponieważ wielu użytkowników próbuje zobaczyć inne profile podczas czatu, a użytkownicy mogą po prostu edytować swoje imię, aby poinformować o nich moderatorów.

Zdjęcie dzięki uprzejmości Heels World/ Zrzut ekranu z YouTube

Mickey jest serwisem informacyjnym i nie zawiera innych porad handlowych, inwestycyjnych ani finansowych. Korzystając z tej witryny, potwierdzasz, że przeczytałeś i zgadzasz się na przestrzeganie tego, co zostało powiedziane zasady i warunki.
Mickey Readers – Możesz uzyskać 10% zniżki na opłaty handlowe FTX I Binance Podczas rejestracji za pomocą powyższych linków.