Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Telewizyjny remake ponownie wydany jako hit filmowy nr 1 w audycji

przez Quibi

Jest powód, dla którego Richard Connell Najbardziej niebezpieczna gra Zostało nazwane „najpopularniejszym opowiadaniem, jakie kiedykolwiek napisano po angielsku”, ponieważ nie będziesz zbyt daleko od zobaczenia odnowionej podstawowej formy, niezależnie od tego, czy chodzi o film, telewizję, radio, komiksy, gry wideo, czy jakąkolwiek inną formę mediów .

Jak na ironię, pierwsza poprawka jest nadal najsłynniejsza, a wersja z 1932 roku staje się niekwestionowanym klasykiem, ale w VOD w przyszłym miesiącu pojawia się zupełnie nowe spojrzenie na historię, która pojawia się na piętach zapomnianego nurtu Quibi ze sławnych, nowoczesnych… Day novel przywiązane do Liama ​​Hemswortha i Christopha Waltza, aby zagrać.

upuścić”, Najbardziej niebezpieczna gra Trwało 15 krótkich odcinków, a nawet zdobyło dwie nominacje do Primetime Emmy. Jednak, gdy Quibi zszedł do toalety w imponująco szybki i niezręczny sposób, seria została ponownie zredagowana i ponownie wydana jako 127-minutowa funkcja, która jest teraz burzą na żądanie.

Najbardziej niebezpieczna gra
przez Quibi

według FlexPatrolA Najbardziej niebezpieczna gra Odkąd został dodany do platformy wczoraj, od razu znalazł się na pierwszym miejscu listy przebojów Prime Video w Wielkiej Brytanii i Irlandii, a 59 procent Rotten Tomatoes pokazuje, że jest mnóstwo przeciętnej zabawy.

Założenie pozostaje prawie takie samo prawie sto lat temu, w którym mężczyzna zgadza się wziąć udział w śmiertelnej grze tylko po to, by odkryć, że jest ofiarą, a nie łowcą, ale niektóre hollywoodzkie szlify sprawiły, że jest to znacznie przyjemniejsze dla subskrybentów wewnętrznego Amazona. usługa.

READ  Książę William „nie może znieść” sposobu, w jaki Meghan Markle poradziła sobie z Kate Middleton