Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Telstra obniża swoje najszybsze plany NBN

W Gizmodo samodzielnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które lubimy i myślimy, że i Tobie się spodoba. Współpracujemy z partnerami afiliacyjnymi i reklamowymi, co oznacza, że ​​możemy pobierać część sprzedaży lub inne wynagrodzenie z linków na tej stronie. BTW – Ceny są dokładne, a produkty są w magazynie w momencie wysłania.

Internet Telstra nie jest dokładnie znany z tego, że jest tani, ale Big T obecnie dyskontuje swoje najszybsze plany NBN. Nowi klienci mogą obecnie zaoszczędzić 20 USD miesięcznie na planie NBN 100 przez pierwsze sześć miesięcy lub 30 USD miesięcznie na NBN 250.

Sprowadza to plany odpowiednio do 90 USD miesięcznie i 110 USD miesięcznie przez pierwsze sześć miesięcy. Telstra podaje typowe wieczorne prędkości 100 Mb/s w planie NBN 100 i 250 Mb/s w planie NBN 250. To sprawia, że ​​jest to jeden z najszybszych planów.

Co więcej, te plany są bez umowy, więc zawsze możesz odejść, gdy skończy się zniżka. Aby uniknąć opłat za sprzęt, wystarczy zwrócić modem firmie Telstra.

Oto plany rabatowe Telstra

Oto porównanie szybkich planów firmy Telstra z konkurencją.

Porównaj plany NBN 100

Nawet z rabatem Telstra jest po droższej stronie planu NBN 100.

Na przykład Dodo oferuje obecnie swój plan NBN 100 za 63,90 USD miesięcznie przez pierwsze sześć miesięcy, a następnie pobiera 85 USD miesięcznie. Exetel i Superloop są podobne, oba pobierają 68,95 USD miesięcznie przez pierwsze sześć miesięcy i 84,95 USD miesięcznie.

MyRepublic będzie pobierać opłatę 69 USD miesięcznie przez pierwsze sześć miesięcy, a następnie 79 USD miesięcznie. Przy pełnej cenie jest to tańsze niż zdecydowana większość planów NBN 100. Jednak typowe wieczorne prędkości 80 Mb/s są wolniejsze niż konkurencja.

Plan SpinTel NBN 100 jest obecnie obniżony do 69 USD miesięcznie przez pierwsze sześć miesięcy, ale potem patrzysz na 84,95 USD miesięcznie. SpinTel ma typową prędkość wieczorną 100 Mb/s, co stawia go na równi z Telstrą.

READ  Najlepsi dostawcy NBN Australia | Znajdź najszybszy internet

Porównaj NBN 250. Plany

Podobnie jest z planami NBN 250. Oferta rabatowa Telstry nadal sprawia, że ​​jest ona droższa niż wielu innych dostawców, ale Big T jest jedynym dużym dostawcą, który zgłasza typowe wieczorne prędkości 250 Mb / s na tym poziomie. Jednak australijski i rodzimy dostęp szerokopasmowy zbliża się do 244 Mb/s.

Ale jeśli chcesz tylko zaoszczędzić pieniądze, MyRepublic jest najlepszą opcją. Za plany NBN 250 zapłacisz 89 USD miesięcznie, a później 99 USD miesięcznie. MyRepublic podaje typowe wieczorne prędkości 200 Mb/s dla poziomu prędkości, co jest nieco niższe niż u niektórych konkurentów. Oprócz zniżki otrzymasz również 30 USD kredytu, jeśli zarejestrujesz się w tym planie w sierpniu.

Optus obecnie pobiera 89 USD miesięcznie za plan NBN 250, ale po pierwszych sześciu miesiącach wyniesie tylko 139 USD. Chociaż jest to ogromna zniżka, plany Optus mają opłaty za ubezpieczenie sprzętu. Jeśli wyjedziesz w ciągu pierwszych 36 miesięcy, będziesz musiał zapłacić pozostałą część swojego modemu. Odpowiada to 7 USD za każdy pozostały miesiąc w okresie trzech lat.

Plany NBN 250 są dostępne dla osób z połączeniami FTTP i HFC NBN.

Alex Choros jest redaktorem zarządzającym w gwizdaćAustralia, porównywarka telefoniczna i internetowa.

Ten artykuł został zaktualizowany od czasu jego pierwszej publikacji.