Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Ten 43-calowy laptop przeciwstawia się przenośności, udowadniając, że większy nie zawsze znaczy lepszy — Yanko Design

Ten 43-calowy laptop przeciwstawia się przenośności, udowadniając, że większy nie zawsze znaczy lepszy — Yanko Design

Podczas gdy większość z nas kupuje laptopa ze względu na jego mobilność, na drugim końcu spektrum podejmowane są wysiłki w celu stworzenia gigantycznej maszyny obliczeniowej. Właśnie w celu stworzenia takiego narzędzia można powiedzieć, zgodnie z koncepcją „im większy, tym lepszy”.

Na targach CES 2023 widzieliśmy ogromny 17,3-calowy laptop Lenovo z ultraszerokim współczynnikiem proporcji 21-10. Razer stworzył nawet niedawno 18-calowy monitor lapy. Jeśli to nie było wystarczająco duże, wspomnienie z 2017 roku, kiedy Acer dał nam wszystkim 21-calowy laptop.

projektant: Evana i Caitlin

Ten laptop do majsterkowania może twierdzić, że jest największym laptopem na świecie. Ma 43-calowy ekran, który powinien zawstydzić nawet konfigurację komputera stacjonarnego. Ten niestandardowy projekt jest dziełem twórców YouTube, Evana i Katelyn, którzy wzmacniają postrzeganie wizualnego świata, do którego jesteśmy przyzwyczajeni. Tak, ten laptop w żadnym wypadku nie jest przenośny i nie zbliża się do swojej lekkości przy wadze 100 funtów. W rzeczywistości ta niestandardowa konstrukcja jest czymś prosto ze Świata Guliwera.

Musi być laptop tej wielkości, aby dostać się w swoje ręce, jeśli nie martwisz się o zamknięcie pokrywy. To wystarczający powód, aby duet zastosował mocne metalowe pręty, aby stworzyć zawias o wytrzymałości przemysłowej. To podnosi, obniża, a nawet blokuje ekran w żądanej pozycji dzięki regulowanym dźwigniom napinającym. Laptop tej wielkości wymaga klawiatury i gładzika, aby pasowały do ​​​​gigantycznego wyglądu, dlatego zastosowano przewymiarowaną mechaniczną klawiaturę Redragon K605 i touchpad wielkości zwykłego laptopa. Chociaż Redragon K605 jest samą w sobie klawiaturą bestii, tutaj wydaje się trochę mały.

W środku masywny laptop ma mały komputer stacjonarny Intel NUC 11, więc wysokiej klasy gry nie wchodzą w rachubę. Laptop tej wielkości wymaga ogromnej mocy, aby działać w formie przenośnej. Tak więc duet zainstalował ogromne akumulatory o pojemności 150 Wh, aby zasilić duży ekran, minikomputer i inne zainstalowane urządzenia. Aby dopracować rzeczy, zainstalowali oświetlenie LED RGB ze wszystkich stron, a ostateczny projekt wygląda imponująco, ponieważ majsterkowicze nie próbowali w przeszłości tak dziwacznych kreacji. Jedyną rzeczą potrzebną do poświadczenia, że ​​jest to największy laptop na świecie, jest wizyta zespołu Guinness World Records, aby wszystko było oficjalne.

READ  Wordle Odpowiedź i podpowiedź nr 322 Dzisiaj: sobota 7 maja