Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Teoria New Kate szokuje, gdy powracają plotki o Rose Hanbury

Teoria New Kate szokuje, gdy powracają plotki o Rose Hanbury

Prezenterka brytyjskiej telewizji podzieliła się nową, zaskakującą teorią na temat księżniczki Katarzyny po tym, jak pojawiły się pogłoski o rzekomym romansie księcia Williama i Rose Hanbury.

Prezenterka cyfrowa Sky News, Gabriella Power, skrytykowała zespół PR księżnej Kate za umożliwienie jej „wzięcia odpowiedzialności” za błąd w Photoshopie. „Bez wątpienia wszystko było w rękach zespołu ds. PR i komunikacji rodziny królewskiej, który niedbale wybrał to zdjęcie” – stwierdził Power. „Pałac miał dziesięciolecia, aby zrozumieć, co mówią. Ale to, co teraz robią w imieniu Kate i Williama, podważa zaufanie. „Wszyscy wiemy, że zaufanie, które zostało zniszczone, jest trudne do odzyskania”.

Pierwsze oficjalne zdjęcie Katarzyny z dziećmi, księciem Louisem, księciem Georgem i księżniczką Charlotte od czasu operacji brzucha księżnej, zostało opublikowane na oficjalnych kontach księcia i księżnej Cambridge w mediach społecznościowych w niedzielny wieczór AEDT.

Jednak kilka godzin później cztery największe agencje fotograficzne wydały „zawiadomienie o usunięciu” zdjęcia po tym, jak opinia publiczna zauważyła kilka dziwnych błędów w edycji zdjęcia.

„Jak wielu fotografów-amatorów czasami eksperymentuję z montażem” – napisała w poniedziałek księżna Walii na X (wcześniej znanym jako Twitter) na oficjalnym koncie Pałacu Kensington.

„Obrobione” zdjęcie rodziny Wellsów wywołało światową sensację. Zdjęcie: Książę Walii/Pałac Kensington/Handout/Getty Images.

„Chciałam przeprosić za zamieszanie spowodowane wczorajszym zdjęciem rodzinnym. Mam nadzieję, że wszyscy obchodzący Dzień Matki są bardzo szczęśliwi. C”

Morgan, która publicznie identyfikuje się jako rojalistka, skrytykowała rodzinę królewską za tę pomyłkę i stwierdziła, że ​​ta wpadka niewiele pomogła w zapewnieniu „jasności” co do samopoczucia Kate.

„Pałac wprowadził w błąd prasę i opinię publiczną w czasie, gdy zależało jej na przejrzystości” – stwierdził w środowym odcinku swojego serialu na YouTube „Piers Morgan Uncensored”.

„Co może być takiego nie tak?” – zapytał.

READ  Tradycyjna kuchnia i rozrywka to część corocznego Festiwalu Dozynek odbywającego się w Polskim Centrum – Orange County Register

Kopia zawiadomienia o morderstwie wydanego przez agencję Getty Images. Zdjęcie z Biuletynu/Księcia Walii/Pałacu Kensington za pośrednictwem Getty Images.

Doświadczony prezenter telewizyjny wskazał także luki w publicznym oświadczeniu księżniczki i zapytał, dlaczego Kate sama montowała zdjęcia, mimo że zatrudniała zespół ekspertów ds. mediów.

Zapytał: „Dlaczego księżniczka Katarzyna, która wraca do zdrowia po operacji brzucha, spędza czas pochylona nad Photoshopem?”

Następnie Morgan przedstawił komika i twórcę podcastów Jamesa Barra, który również kwestionował, czy pałac mówi prawdę o fotoklęsce.

„Naprawdę myślisz, że Kate ma subskrypcję Adobe? Oczywiście, że nie” – powiedział.

W 2019 roku w tabloidach krążyły plotki, jakoby William miał romans z przyjaciółką Kate, Rose Hanbury, pokazaną tutaj z jej mężem, markizem Cholmondeley. Zdjęcie: Stephen Bond/Getty Images.

Dodał: „Wszyscy mówią, żeby dać Kate spokój (ale) żadna z tych komentarzy nie jest skierowana do Kate. William raczej próbuje coś zatuszować”.

Inna komentatorka, Paula Ron Adrian, zgodziła się z teorią, że bezpośrednie publiczne wyjaśnienia Kate mogły zostać spreparowane przez pałac, aby ukryć prawdę kryjącą się za dokładnie zbadanym zdjęciem.

„To nie pierwszy raz, kiedy kobieta z rodziny królewskiej jest proszona o wzięcie odpowiedzialności za rodzinę” – powiedziała.

„Są zdesperowani. Dzieje się coś, o czym nie wiemy”.

Piers Morgan kwestionuje, dlaczego księżna Walii sama edytuje oficjalne zdjęcia. Zdjęcie: Dostarczone.

Komentarze pojawiły się po tym, jak po długiej nieobecności księżnej Walii w życiu publicznym powróciły pogłoski o romansie Williama z bliską przyjaciółką Kate, Rose Hanbury, markizą Cholmondeley.

Amerykański gospodarz Stephen Colbert zażartował w swoim środowym wieczornym programie: „Internetowi detektywi uważają, że nieobecność Kate może być powiązana z jej mężem i że przyszły król Anglii William ma romans”.

„Myślę, że wszyscy wiemy, kim jest druga rzekoma kobieta. Powiedz mi to, markizie Cholmondeley”.

READ  Cięcia w Viaplay mogą być początkiem trudnych czasów dla sprzedaży praw do mediów sportowych