Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Test DNA wykazał, że Polka to nie Madeleine McCann

Test DNA wykazał, że Polka to nie Madeleine McCann

21-letnia kobieta narodowości polskiej, która trafiła na pierwsze strony gazet na początku tego roku, kiedy za pośrednictwem kampanii w mediach społecznościowych stwierdziła, że ​​wierzy, że istnieje szansa, że ​​zaginione dziecko może być, ujawniła wyniki testu DNA.

Rzeczniczka Jolie Wendell, dr Via Johansson, potwierdziła na Instagramie, że test pokazuje, że Wendell jest NIE Madeline McCann.

Johansson napisał: „Wreszcie poznaliśmy prawdę. Chociaż nie można tego stwierdzić na pewno bez wyników DNA rodziców po obu stronach, wyniki badań mówią wiele o podkładce Julii. Wyniki badań wykazały, że ma ona 100% polskie serce, z niewielkim skutkiem, z Litwy i Rosji.

Mimo że Madeline ma teraz zaledwie 19 lat, Julia Faustyna powiedziała, że ​​nie uważa, by jej wiek był dokładny. (Faustyna wymienia także imiona Julia Wendell, Julia Wandelt.)

Trzyletnia Madeleine zaginęła podczas wakacji z rodziną w Portugalii w 2007 roku. Jej rodzice zostawili ją i jej dwuletnie rodzeństwo bliźniaczki w niezamkniętym pokoju hotelowym, podczas gdy jedli obiad w restauracji na terenie kompleksu wypoczynkowego. Kiedy matka Madeline, Kate, poszła sprawdzić, co z dziećmi, Madeline zaginęła. Początkowo Kate i Gerry McCann byli podejrzani o jej zniknięcie, ale w następnym roku zostali oczyszczeni przez władze.

Jej zniknięcie odbiło się echem w światowych mediach, a poszukiwania trwają do dziś.

Madeline skończyła 19 lat w maju 2022 roku2.

READ  Room com Anna Proshniak Michel Chernicki się nie pali