Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

The Block w roli głównej Josh i Luke wybuchają po tym, jak Kirsty wykonuje piosenkę o oszustwie

Luke i Josh po prostu nie lubili być żartami, ponieważ zeszłotygodniowa porażka oszustwa nadal rozwijała się na napiętym placu budowy.

Block-de-sac jest dobrze i naprawdę podzielony, ponieważ jedna drużyna ponownie rozpala napięcie po trwającym skandalu z oszustwami bezwstydnym publicznym uderzeniem.

Podczas gdy Tania, Vito, Luke i Josh otrzymali za to kary potajemnie odnosi się do Blokplan produkcjiInne zespoły nie były gotowe, by odpuścić – zwłaszcza Większość z nich nie była zadowolona z nałożonych sankcji.

Ale to „neutralna” para country Kirsty i Jesse ponownie umieścili ten incydent na szczycie podczas poniedziałkowej kolacji „Winners are Grinners”, gdzie muzyk Kirsty wykonał piosenkę o oszustwie, podczas gdy inni zajęli swoje miejsca.

Podczas gdy Tanya i Vito byli w stanie śmiać się niezręcznie, Bliźniacy Łukasz i Josh Wpadli w burzę z ustami wciąż pełnymi jedzenia.

wciąż był Napięte na budowie Następnego ranka Niedzielna noc pokój odsłania, z Rooneyem i Georgią, a Mitchem i Markiem chłodno podchodzili do Tani i Vito.

– Nic się nie stało – jęknęła Ronnie po tym, jak rano wpadła na parę.

„Nie mogę z nimi rozmawiać”, powiedział Mark. „Może w ciągu najbliższych kilku tygodni się rozgrzeję, ale w tej chwili nie mogę”.

przychodzi po gospodarzu Scott Cam Za każdą z drużyn biorących udział w obiegu przechwyconego obrazu odejmowane są dwa punkty BlokJego harmonogram jest ściśle tajny.

narzekać na ciągłe napięcia, Tania Został sfilmowany, jak podczas prywatnej rozmowy telefonicznej stawiał nowe oskarżenia.

Mitch i Mark po prostu zwrócili się przeciwko nam i nie rozmawiaj z nami, co jest bardzo zawstydzające. Mark był tak protekcjonalny, że powiedziała do nieznanej osoby na linii, powiedziałem „zły, zrzędliwy staruszek”.

– A oni są tylko kłamcami. To fałszywi kłamcy. Jeśli nie wiedzieli, jak zamawiali i pokazywali pokoje z wyprzedzeniem na następne pokoje. Twierdziła, że ​​najwyraźniej wiedzieli.

READ  Kiedy porażka w ringu oznacza śmierć w komorze gazowej | filmy | zabawa

Zespoły nadal niszczyły swoje pokoje podczas poniedziałkowego porannego biegu i wymieniały notatki podczas wybierania szczegółów.

„To wanna… ma łaźnię parową” – powiedziała Tanya, wchodząc do pokoju spa Mitcha i Marka, stawiając ją na drugim miejscu z 10 idealnymi.

Tymczasem Luke i Josh zauważyli, że wysadzany gwiazdami sufit Ronniego i Georgii był „jak coś prosto z Pinteresta”, podczas gdy Rooney włamał się do tablicy Vito, a Mitch zrobił paskudną notatkę, sprawdzając zasłony.

— Czy on nie ma pracy z zasłonami? To może naprawić — powiedział Mitch.

Idź na turnieje slamowe Kino domowe „Bach Bad”, które uzyskało najniższą ocenę dla chłopcówMitch był równie zły.

„Takurama… Tuticorama. Czuję się tu nieswojo, wychodzę” – powiedział.

Ale kiedy nadszedł czas na kolację Kirsty i Jesse’s Winners to Grinners, rustykalna para miała najlepszą epicką reakcję, gdy Kirsty wyszła na scenę, aby wystąpić.

„Muzyka country opiera się na oszukiwanych piosenkach, więc dziś wieczorem zrobię dla was jedną z nich” – powiedziała Kirsty grupie przed rozpoczęciem piosenki Hanka Williamsa. Twoje serce oszukuje.

Tania, którą widziano, jak klaszcze podczas występu, powiedziała producentom: „Musisz się śmiać… jeśli się nie śmiejesz, płaczesz”.

Ale bliźniacy nie byli tak zabawni.

– Powinniśmy skończyć wiosłowanie – powiedział Josh zaraz po zakończeniu piosenki, zrywając się na równe nogi i rzucając się ze stołu.

– Pieprzyć to. Kurwa nie jest z tego powodu szczęśliwy. Mam tego dość – powiedzieli bliźniacy, wychodząc z kolacji.

„Nie byliśmy przygotowani na tego rodzaju żarty. Przeszliśmy przez 48 godzin piekła. Nie siedzieliśmy w tych rezydencjach” – powiedział Josh producentom.

Mówiąc do kamery, Luke był wściekły.

„Nie jestem z tego powodu zadowolony. Mówię poważnie; jestem naprawdę wkurzony. Myślałem, że to już koniec. Nie wyciągam tego z małej Kirsty,” powiedział.

READ  Falcon Bowl w Riverwest został sprzedany grupie sąsiadów, aby był opłacalny

„Czy chcą, żebym się przewrócił?… Masz Georgia uśmiechającą się do mnie… [Josh] Jest naprawdę zirytowany. Nie jestem z tego zadowolony”.

ze stołem Teraz został całkowicie naprawiony Dzięki ujawnionemu obrazowi zespoły muszą ukończyć wszystkie pozostałe łazienki w ciągu jednego tygodnia i przekazać do oceny tylko jedną, główną łazienkę.

Przeczytaj powiązane tematy:Blok