Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

The Division Heartland to zupełnie nowa darmowa gra

Firma Ubisoft ogłosiła, że ​​deweloperzy z Red Storm ciężko pracują nad Tom Clancy’s podział Heartland, który ma zostać uruchomiony jeszcze w tym roku lub prawdopodobnie w 2022 roku.

Ubisoft nie zaoferował niestety nic więcej, ale wiemy, że będzie to tytuł samodzielny i nie będzie wymagał doświadczenia ani znajomości poprzednich tytułów z serii. Będzie dostępny na konsolach, komputerach i usługach w chmurze, ale nie wiemy jeszcze, jak dokładnie będzie wyglądał – czy będzie to battle royale, action RPG, czy też nie zostało jeszcze ogłoszone.

Jeśli chciałbyś kiedyś przetestować grę, Ubisoft nie powiedział nam dokładnie, kiedy będzie dostępna, ale powiedzieli nam, gdzie znaleźć formularz rejestracyjny na swojej oficjalnej stronie internetowej. Tutaj. To bardzo proste, wszystko, co musisz zrobić, aby wziąć udział w teście Heartland, to wybrać preferowaną platformę, zalogować się na swoje konto Ubisoft i kliknąć Zarejestruj się.

Ubisoft wycofał się w innym ogłoszeniu, stwierdzając, że nowa gra Division, która zostanie uruchomiona na urządzeniach mobilnych w późniejszym czasie, ale nie powiedzieli nic więcej.

READ  Apple Silicon Mac Pro może łączyć dwa chipy M1 Ultra, aby uzyskać szybkość