Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

The Final Traitors ujawniają lojalnym fanom serialu wynik drugiej serii

The Final Traitors ujawniają lojalnym fanom serialu wynik drugiej serii

  • Napisane przez Stephena McIntosha
  • Reporter rozrywki

Artykuł ten ujawnia rezultaty drugiej serii zdrajców.

Wyjaśnienie wideo,

Uwaga – przed nami spoilery! Sześć niesamowitych momentów od Zdrajców.

Reality serial BBC The Traitors zakończył się w piątek, a zdrajca Harry Clarke zgarnął do domu nagrodę pieniężną w wysokości 95 150 funtów.

On i zastępczyni Molly Pearce byli ostatnimi pozostałymi graczami, po tym jak obaj głosowali za wyeliminowaniem wierzącego Jaza Singha.

Inżynier armii brytyjskiej Harry powiedział: „Nogi mi się trzęsą. Właśnie wygrałem 95 000 funtów”.

„Zdecydowanie nie doceniłem wagi tej sprawy. Kiedy tu przychodzisz, zastajesz 22 wspaniałych ludzi, a ja od początku byłem zdrajcą”.

„Mam dość bycia niegrzecznym i złym, bo to był następny poziom” – zażartował.

„Nie wiedziałem, że potrafię tak dobrze kłamać i robić to dalej” – Harry powiedział BBC po emisji finału.

„Przez pierwsze dwa dni miałem problemy, bo okłamujesz ludzi i budujesz relacje na kłamstwach. To było po prostu szaleństwo. „

Harry był zdrajcą od pierwszego odcinka, ale przez cały serial pozostaje w dużej mierze niewykryty.

Ponieważ Molly nie zidentyfikowała Harry'ego jako zdrajcy, mimo że Jazz głosował za jego wygnaniem, nie zdobyła żadnej nagrody pieniężnej.

Harry był bliski wykluczenia, gdy finałowa trójka stoczyła pojedynek przy ognisku w szkockim zamku.

Widzowie obserwowali, jak niepełnosprawna modelka Molly zaczyna pisać swoje imię, żeby je usunąć, po czym zwraca się do menadżera klienta Gaza.

Skomentuj zdjęcie,

Harry powiedział, że „nogi mu się trzęsły”, kiedy został zwycięzcą Nagrody Zdrajców

Po ujawnieniu, że Harry był zdrajcą, Molly zaklęła i wybiegła z pokoju.

Molly, która zaprzyjaźniła się z Harrym w miarę rozwoju serialu, powiedziała później: „Najpierw zapisałam imię Harry'ego, potem na nie spojrzałam i nie mogłam tego zrobić. Naprawdę mu ufałam, więc je zmieniłam.

„Zagrał świetny mecz, więc jest to gra fair play”.

Po zwycięstwie Harry powiedział: „Przyjechałem tu dla mojej rodziny i moich bliskich, oni są moją motywacją.

„Dzięki nim wciąż żyję i nie mogę się doczekać, aż do nich zadzwonię i powiem: «Właśnie wygrałem 95 000 funtów». Teraz w środku jestem podekscytowany.

„Czuję, że mogę oddychać, bo znowu jestem sobą, znowu jestem Harrym.

„Moja rodzina wie, że jestem dobrym facetem, więc wszystkim innym, jeśli uważacie, że nie jestem dobrym facetem, obiecuję, że jestem”.

Skomentuj zdjęcie,

Wielbicielka Molly Pearce stwierdziła, że ​​Harry rozegrał „doskonały mecz”.

Odnosząc się do innej finalistki Molly, powiedział: „Ona płacze. To dzięki niej tu jestem. Muszę odzyskać jej zaufanie. Nie wiem, czy to możliwe, ale zrobię, co w mojej mocy”.

W piątek w spin-offowym programie Traitors Uncloaked Harry powiedział, że wyznanie przyjacielowi prawdy było „najtrudniejszą rzeczą w historii”.

„Kiedy tam jesteś, myślisz, że dobrze się bawisz, zwłaszcza gdy zdradzasz, a potem, kiedy budujesz prawdziwe relacje, masz wrażenie, jakbyśmy byli tam od lat – a kiedy to się stało, Chciałem powiedzieć, że bardzo poświęciłem się uszczęśliwianiu Molly, ale nie mogłem” – powiedział.

Molly, która również pojawiła się w piątkowym nagraniu, potwierdziła, że ​​ona i Harry znów są przyjaciółmi, po tym jak w finale przysięgła, że ​​nigdy więcej nie będzie z nim rozmawiać, jeśli okaże się zdrajcą.

Opisała rewelacje Harry'ego jako „wielki szok”, ale powiedziała: „Myślę, że rozegrał niesamowity mecz i nie mogę go wiecznie nienawidzić”.

Molly powiedziała BBC Breakfast, że Harry obiecał jej wakacje i stwierdziła, że ​​„bardzo się z tego cieszy”.

„W końcu to był mecz, w który wszyscy byliśmy zaangażowani” – dodała.

Przyznała jednak, że wybrała „niewłaściwą osobę, której ufa”.

Harry powiedział również, że oglądanie programu było bardziej stresujące niż uczestnictwo w nim, ponieważ nie zdawał sobie sprawy, jak blisko inny uczestnik Gaz doszedł do odkrycia swojej tożsamości.

Menedżer konta Gaz, który został wygnany w jedenastą godzinę po umieszczeniu nazwiska Harry'ego na swojej liście, opisał go jako „zabójcę o dziecięcej twarzy”.

Gaz, nazywany w mediach społecznościowych „Jazatha Christie” ze względu na swoje umiejętności szpiegowskie, powiedział BBC, że koniec był „trudną do przełknięcia pigułką do przełknięcia”, ale grupa „wyzdrowiała”.

Powiedział, że początkowo „nie mógł się doczekać bycia zdrajcą” i przypisał swoje umiejętności wykrywania „bardzo czujności” i unikaniu zbliżania się do nikogo.

Wcześniej w ostatnim odcinku pielęgniarka weterynaryjna Evie Morrison została wyrzucona z finałowego okrągłego stołu, ujawniając, że była lojalna.

Inny zdrajca, broker ubezpieczeniowy Andrew Jenkins, został następnie wygnany, a pozostała czwórka zawodników zebrała się wokół ogniska.

W sumie w całej serii było sześciu zdrajców, ale Ross, Paul, Ash i Miles zostali wygnani wcześniej.

Serial typu reality show po raz kolejny stał się hitem dla BBC, a kilka odcinków dotarło do ponad sześciomilionowej widowni, łącznie z nadrabianiem zaległości.

W ciągu 12 odcinków widzowie obserwowali, jak wierni próbowali dowiedzieć się, kim byli zdrajcy.

Skomentuj zdjęcie,

Harry (drugi z lewej) wygrał po tym, jak on i Molly (druga z prawej) głosowali na Jaz Singh (w środku)

Zdrajcy każdej nocy zabijają jednego ze swoich konkurentów. Gdyby zdrajców udało się wygnać, pozostali wierzący wygraliby pieniądze.

„Jestem najlepszym zdrajcą na świecie” – powiedział, świętując z gospodarzem Claudią Winkleman, po czym dodał: „Mam nadzieję, że Molly tego nie usłyszy”.

„Telewizja w najlepszym wydaniu”

Gdy druga seria dobiegła końca, widzowie chwalili program w mediach społecznościowych.

„prawdziwie,” – dodała Ariadna Griffin: „Daj Molly nagrodę BAFTA, ponieważ zapewnia najbardziej niezrównany w tej chwili dramatyczny występ w reality show”.

Skomentuj zdjęcie,

Claudia Winkleman powróciła do prowadzenia drugiego serialu, który został nakręcony w zamku Ardros w Szkocji

„Claudia, gracze, producenci, projektanci kostiumów… wszyscy zaangażowani muszą się ukłonić. Telewizja ma się świetnie, a ja już odliczam do Zdrajców 2025”.

Gospodarz śniadania w Radiu 2 Zoe opisała Paula opisał serial jako „niesamowite trzy tygodnie telewizji”, dodając: „Będzie mi tego brakować, ale przynajmniej mogę teraz spać wcześnie!”

I powiedział producent telewizyjny Andy MacLellan Brytyjska wersja programu wypadła dobrze, ponieważ w roli uczestników, a nie celebrytów, wykorzystywano zwykłych obywateli.

„Większość międzynarodowych gwiazd ma celebrytów, a oni nie są na tym samym poziomie” – powiedział. „Wielki sukces naszej wersji wynika z charakteru jej wyboru”.

READ  Ojciec transnastolatków atakuje program „De-Transitioning” na kanale 7