Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

The Last Of Us Part II Remastered ukaże się na PS5 w przyszłym roku

The Last Of Us Part II Remastered ukaże się na PS5 w przyszłym roku

Według raportów remaster The Last Of Us Part 2 ukaże się na PlayStation 5 w styczniu Wyciekła przyczepa To było później Niektórzy Przez Sony. Remake popularnej postapokaliptycznej przygody z zombie będzie dostępny na platformie od 19 stycznia 2024 roku i będzie charakteryzował się skróconym czasem ładowania, grafiką 4K w trybie Fidelity konsoli oraz pełną integracją z nowym kontrolerem bezprzewodowym DualSense na PS5. Gry wewnętrzne I kilka Rezygnacje Na X Napisane po raz pierwszy O zmodyfikowanej wersji.

Oprócz poprawy jakości życia, gra będzie zawierać także „No Return”, zupełnie nowy tryb przetrwania w stylu rogue-like, który pozwoli graczom „wybrać” [their] Przejdź przez serię losowych spotkań i graj jako postacie do odblokowania, których nigdy wcześniej nie widziano w serii. Gracze będą mogli także rywalizować ze sobą w globalnej tabeli liderów.

Ponadto remaster będzie zawierał także wczesne wersje trzech nowych poziomów, których nie było w oryginalnej grze, a także nagrany komentarz w formie przerywników filmowych autorstwa reżysera Neila Druckmanna, głównej narracji Haley Gross oraz aktorów Troya Bakera i Ashley Johnson. I Laurę Bailey.

To nie pierwszy raz, kiedy zwiastun Last of Us wycieka bezpośrednio od Sony przed oficjalnym ogłoszeniem. Ten sam Stało się W zeszłym roku z remakiem pierwszej części The Last of Us.

Aktualizacja, 17 listopada 2023, 19:45 ET: Sony oficjalnie potwierdziło poprzednie przecieki Post na blogu – Nasz zasięg został zaktualizowany w celu odzwierciedlenia dodatkowych informacji dostarczonych przez firmę.

READ  Firma Concrete Playground uruchamia przeprojektowaną stronę internetową we współpracy z Lexusem