Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wielka aktualizacja z okazji 25. rocznicy Half-Life zawiera cztery nowe mapy dla wielu graczy i wiele więcej

Wielka aktualizacja z okazji 25. rocznicy Half-Life zawiera cztery nowe mapy dla wielu graczy i wiele więcej

To jedna z najlepszych gier wideo wszechczasów. Przed niedzielną 25. rocznicą jej powstania firma Valve wydała poważną aktualizację strzelanki FPS. Po pierwsze, zawiera teraz grę podstawową Okres półtrwania przekładni. To było to Jednak większość jego zawartości nie pojawia się w oryginalnej grze.

Łącze w górę Początkowo był dostępny na płytach CD dostarczanych bezpłatnie z czasopismami (pamiętasz je?) i urządzeniami takimi jak karty dźwiękowe. Od jakiegoś czasu jest on również dostępny w Internecie dla tych, którzy wiedzą, gdzie szukać. Ale teraz gracze mogą uzyskać do niej dostęp, klikając przycisk „Nowa gra” w grze pół życia Samo.

Ponadto Valve dodało cztery nowe mapy do trybu wieloosobowego. Niektóre mogą wyglądać znajomo, na przykład jeden zbudowany na opuszczonej placówce Xen, a drugi zlokalizowany w starym ośrodku wystrzeliwania satelitów orbitalnych. „Jeśli uda nam się uruchomić przewody tlenowe, energetyczne i paliwowe, być może uda nam się zapalić tę świecę”. . Firma dodała jeszcze trzy mapy, które oryginalnie były dostępne na tzw. płycie CD .

Teraz w końcu możesz zagrać w oryginalną grę pół życia na panoramicznym ekranie bez konieczności uciekania się do modyfikacji lub przeróbek przez fanów . Valve dodało obsługę kontrolerów wraz z serią innych ukrytych aktualizacji, ulepszeń interfejsu użytkownika i poprawek błędów. Obsługa sieci Steam powinna również sprawić, że gra wieloosobowa będzie płynniejsza.

Chociaż jest to ważna część historii Valve, pół życia Nie zostało to jeszcze zweryfikowane dla Steam Deck. Zamiast tego został oznaczony jako „Odtwarzalny”. „W końcu poddaliśmy naszą grę „zweryfikowanym” testom i… wypadła fatalnie” – napisało Valve. „Więc naprawiliśmy problem! Po ponownym przetestowaniu gry pół życia Powinien być oficjalnie oznaczony zielonym znacznikiem wyboru.” Oznacza to, że powinien działać na Twoim urządzeniu Bez przeszkód.

READ  Piplup dostaje Swole w nowych filmach Pokemon Workout

A co najważniejsze, jeśli w jakiś sposób nie jest ona dostępna w Twojej bibliotece, pół życia On jest Do 20 listopada. różnorodny pół życia W sprzedaży są również pakiety zaworów Jest 66% tańszy i kosztuje 20,39 USD.

Warto zaznaczyć, że Valve rozważa obecnie wydanie rocznicowe gry pół życia „To będzie ostateczna wersja, którą będziemy nadal wspierać”. W związku z tym Valve twierdzi Half-Life: Źródło Będzie mniej widoczny na Steamie, ale nadal będzie dostępny, aby modderzy mogli nadal korzystać z jego zasobów.

„Wystartowaliśmy pół życia 19 listopada 1998 r. Jesteśmy bardzo dumni z tego, co wtedy zbudowaliśmy i pozostajemy niezwykle wdzięczni społeczności graczy, którzy od tego czasu cieszą się tym. Zawór powiedział. „W ostatnich latach gra nie cieszyła się takim zainteresowaniem, jak wiele innych gier w naszym katalogu, więc pomyśleliśmy, że to wydarzenie stanowi świetną okazję do poprawy wrażeń graczy i dodania nowych, ciekawych sposobów grania w grę”.

Na koniec Valve wypuściło nowy film dokumentalny z okazji 25. rocznicy. W 65-minutowym filmie programiści i współzałożyciele Valve omawiają początki firmy i swoje wspomnienia z niej związane. pół życia. Wszystkiego najlepszego, panie Freeman.