Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

The Sopranos: Co się stało z Tonym w ostatnim odcinku? David Chase wyjaśnia

Twórca The Sopranos w końcu potwierdził, co dokładnie wydarzyło się po tajemniczej finałowej scenie ukochanego serialu.

Od czasu wyemitowania finału w czerwcu 2007 roku mieliśmy prawie 15 lat na omówienie zakończenia The Sopranos.

Teraz jednak twórca David Chase wyjaśnił dokładnie, co wydarzyło się po tym złowieszczym przejściu na czerń w ostatnich chwilach serialu HBO. Wreszcie fani mają jasną odpowiedź, jeśli chodzi o los Tony’ego Soprano (James Gandolfini).

W końcu Tony wychodzi na kolację z rodziną. Jest otoczony przez kilka osób, które również łapią ugryzienie, ale z tyłu jest powierzchownie wyglądająca postać. Kiedy jego córka, Meadow, miała wejść, Tony podniósł wzrok. Nagle ekran staje się czarny.

Fani spędzili ostatnie półtorej dekady zastanawiając się, co to dokładnie oznacza — ale spekulacje kończą się dzisiaj.

rozmawiać z Hollywoodzki reporterChase wyjaśnił wizję zakończenia i los Tony’ego.

„Ponieważ scena, o której myślałem, nie była tą. Nie myślałem o przejściu na czerń” – powiedział Chase. „Miałem scenę, w której Tony wraca swoim samochodem ze spotkania w Nowym Jorku. Na początku każdego programu przyjeżdżał z Nowego Jorku do New Jersey, a ostatnią sceną może być jego przybycie z New Jersey do Nowego Jorku na spotkanie, na którym zostałby zabity.

Więc tak, Tony został zabity. Taki był plan Chase’a, kiedy zaczął burzę mózgów w ostatnim odcinku, i to się dzieje po tym, jak odcinek stanie się czarny. Chase kontynuował wyjaśnianie inspiracji tego odcinka.

„Ale chyba wpadłem na ten pomysł – jechałem Ocean Park Boulevard w pobliżu lotniska i zobaczyłem małą restaurację” – kontynuował Chase. „To było trochę jak chata, w której serwowano śniadanie. I z jakiegoś powodu pomyślałem: „Tony powinien ją zabrać w takie miejsce”. Dlaczego? Nie wiem. To było jakieś dwa lata temu.

READ  Wydarzenia i muzyka w Weymouth: „MelWey Games” w sobotę 3 lipca

I zrobił to. Chase wspomniał również, że był trochę zdenerwowany całą rozmową o śmierci Tony’ego.

„Chcieli wiedzieć, że Tony został zabity” – powiedział Chase. „Chcieli zobaczyć, jak wali się w linguine, wiesz? I pomyślałem tylko: „O mój Boże, obserwowałem tego faceta przez siedem lat, wiedząc, że jest przestępcą. Ale nie mów mi, że ci się nie podoba mu jakoś, nie mów mi, że jakoś nie jesteś po jego stronie”. A teraz chcesz zobaczyć, jak został zabity? Chcesz sprawiedliwości? Jesteś przestępcą po obejrzeniu tego przez siedem lat.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się w przecinek Reprodukowano go za zgodą.