Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Theo Rossi dołącza do filmu Netflix Jason Bateman i Tarona Egertona „Carry On”

Theo Rossi dołącza do filmu Netflix Jason Bateman i Tarona Egertona „Carry On”

Ekskluzywny: Theo Rossi dołącza do thrillera Netflix Amblin Jaume Collet-Serra Kontynuuj za obok Jasona Batemana, Tarona Egertona i Sophii Carson.

Zdjęcie koncentruje się wokół Ethana Kubika, młodego agenta TSA, który jest szantażowany przez tajemniczego podróżnika za przepuszczenie niebezpiecznej paczki przez kontrolę bezpieczeństwa i na lot w Boże Narodzenie. Termin pierwszy powiedział Ci o projekcie.

TJ Fixman naszkicował pierwszy szkic scenariusza, a Michael Green wykonał ostatnie poprawki. Dylan Clark wyprodukuje. Film jest pierwszą produkcją, która wyszła z umowy, którą Amblin podpisał z Netflix w czerwcu ubiegłego roku.

Holly Barrio, szef produkcji w Amblin, będzie nadzorował projekt w imieniu studia. Brian Williams będzie produkować za pośrednictwem Dylan Clark Productions, a także Scotta Greenberga i Setha Williama Mayera.

Rousey opuszcza uznaną przez krytyków rolę męskiej głównej roli u boku Aubrey Plaza w Roadside / Verticals emily przestępca. Film, którego premiera odbyła się na początku tego roku w Sundance i wszedł do kin w sierpniu zeszłego roku, otrzymał 94% Rotten Tomatoes ze 166 krytycznymi recenzjami i zdobył nagrody.

Rossi od dawna współpracuje z Netflix po tym, jak zagrała w Marvel’s Łukasz Klatkai pojawił się u boku Kevina Harta i Wesleya Snipe’a w limitowanej serii w zeszłym roku Prawdziwa historia Jako jeden z kapitanów Zacka Snydera armia umarłych. Inne osiągnięcia to Nate Parker Amerykańska skóra I jego wybitna rola soku w 90 odcinkach Synowie Chaosu.

Jest reprezentowany przez Paradigm and Management 360.

READ  Nowy album Jacka Savorettiego celebruje to, co najlepsze w Europie