Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

To było magiczne doświadczenie pracy z Amitabh Bachchan, Ranbir Kapoor i Alia Bhatt w Brahmastra: Harsh Rani.

„class =” leniwy img-responsywny ” data-src =” https://www.iwmbuzz.com/wp-content/uploads/2022/07/it-was-a-magical-experience-working-with-amitabh- bachchan-ranbir-kapoor-and-all-bhatt-in-brahmastra-harsh-rane-920×518.jpg „width =” 920 „height =” 518 „alt =” Praca z Amitabhem Bachchanem, Ranbirem Kapoorem i Alia Bhatt W Brahmastrze: Surowa Rani „/>

Młoda i utalentowana supergwiazda Harsh Rani jest aktorem i twórcą treści cyfrowych, który ma ponad 525 000 obserwujących w mediach społecznościowych. Jego zawartość skupia się na powiązanych tematach, przyjaźni i innych rzeczach. Harsh występuje obecnie w reality show „Playground”, pierwszym programie rozrywkowym o grach emitowanym na miniTV Amazon.

Mając ambicję bycia aktorem, Harsh oglądał i naśladował filmy i pewnego dnia postanowił powiedzieć o tym rodzicom. Wziął kilka lekcji aktorstwa, aby nauczyć się podstaw rzemiosła przed przesłuchaniem w Andheri i Versova. Niedawno dostał swój pierwszy film Bollywood zatytułowany Brahmastra po wielu przesłuchaniach, w których pracował u boku znanych aktorów, takich jak Amitabh Bachchan, Ranbir Kapoor i Alia Bhatt.

Aktor miał również szansę zagrać głównego złoczyńcę wraz z Imranem Hashmim w nadchodzącym filmie hindi Harami: The Bastard. Na czacie z IWMBuzz.com aktor opowiedział o swojej podróży, nadchodzącym filmie Brahmastra i nie tylko: Czytaj dalej:

Jak to jest być cyfrową gwiazdą?

Wszystkie moje przyszłe projekty zostały przełożone z powodu Covid. Nie miałem pojęcia, co robić. Wyrywkowo przeglądałem szpule na Instagramie. Pewnego dnia pomyślałem o tworzeniu bębnów dla własnej rozrywki i tym samym rozpocząłem moją przygodę z tworzeniem treści. Publiczność zaczęła mnie lubić i otrzymałem pozytywną odpowiedź. Postanowiłem więc być bardziej konsekwentny i zacząłem osiągać wiele kamieni milowych, których się nie spodziewałem. Wsparcie, które otrzymuję od fanów, motywuje mnie do jeszcze cięższej pracy, co jest świetne.

Jak wygląda życie po tym, jak stało się sensacją internetową?

Życie jest proste i trudne. Jest to wyzwanie, ponieważ musisz stale tworzyć treści, które będą się podobać i doceniać. Najlepsze w byciu twórcą treści jest to, że wymyślam tak wiele różnych pomysłów, aby przekształcić je w filmy. Bycie twórcą treści wymaga zachowania spójności z publikowaniem i innymi rzeczami.

READ  WTA Round of 16, Sponsor of the Days podkreślający pełne emocji wtorki w tenisie

Jak zdobyłeś swój pierwszy film „Brahmastra”?

Brałem lekcje aktorstwa i robiłem kilka przesłuchań, kiedy Dharma Productions zadzwoniło, by zaproponować mi występ w Brahmastrze. Poszedłem tam, poszedłem na przesłuchanie i dostałem rolę. Praca ze znanymi aktorami, takimi jak Shri Amitabh Bachchan, Ranbir Kapoor i Alia Bhatt, była magicznym doświadczeniem.

Jakie było twoje doświadczenie w pracy z zespołem Brahmastra?

Praca z Dharmą była dla mnie wspaniałym doświadczeniem. Najwięksi aktorzy w branży, Ranbir Kapoor, Alia Bhatt i Shri Amitabh Bachchan, dali mi możliwość współpracy z nimi. Z tego doświadczenia nauczyłem się wielu cennych lekcji.

Jakaś wymarzona rola lub z którym aktorem chciałbyś pracować w przyszłości?

Nawet w najśmielszych snach nigdy bym nie pomyślała, że ​​będę pracować z tak kultowymi gwiazdami Bollywood. Chciałbym współpracować z Ranveerem Singhem, jeśli będę miał taką możliwość w Bollywood.

Kogo kochasz w życiu?

Nawazuddin Siddiqui, mój mistrz jest kimś, kogo zawsze czciłem i nadal będę to czynił. Chociaż nie miałem jeszcze okazji z nim współpracować, bardzo chciałbym to zrobić w przyszłości, jeśli będę miał taką możliwość.

Co dalej w przygotowaniu?

Moje przyszłe cele obejmują doskonalenie umiejętności aktorskich, budowanie obserwowanych przez moich vlogerów w YouTube oraz tworzenie bardziej angażujących treści dla moich odbiorców.

Jak możesz być na bieżąco jako gracz?

Jako artysta regularnie doskonalę swoje umiejętności, otrzymuję informacje, które wspierają moje koncepcje oraz treści od osób i wydarzeń, które obserwuję.

Jakaś wiadomość zamykająca?

Nic nie zastąpi ciężkiej pracy, więc uwierz w siebie i pracuj dalej.

Przeczytaj także: Aktualizacja aktorki z B-Town: Rhea Chakraborty Shares Dzięki za życzenia świąteczne, Alia Bhatt mówi: „Chodzenie z samym sobą jest nie do naprawienia…”