Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Tom Cruise „przywraca Złoty Glob”, a NBC nie będzie transmitować koncertu w 2022 roku

Mówi się, że Tom Cruise przywrócił Złote Globy, a NBC nie będzie transmitować koncertu w przyszłym roku z powodu krytyki Hollywood Foreign Press Association (HFPA).

58-latek podobno wysłał trzy nagrody do centrali organizacji – której członkowie głosują nad nagrodami wręczanymi na Złotych Globach – po tym, jak został skrytykowany za brak różnorodności.

Źródła Deadline powiedziały Cruise’owi, że Cruise powraca do swojego najlepszego aktora za rolę w „Jerry Maguire”, „Urodzony 4 lipca” i nagrodę dla najlepszego aktora drugoplanowego dla Magnolii.

Dzieje się tak, gdy NBC postanowiło nie transmitować koncertu w przyszłym roku.

„Nadal uważamy, że Hollywood Foreign Journalists Association jest zaangażowane w znaczącą reformę. Jednak zmiana tej skali wymaga czasu i pracy, a my jesteśmy głęboko przekonani, że Hollywood Foreign Journalists Association potrzebuje czasu, aby zrobić to dobrze” – stwierdziła sieć w oświadczenie.

W związku z tym NBC nie pokaże Złotych Globów 2022.

„Zakładając, że organizacja zrealizuje swój plan, mamy nadzieję, że będziemy w stanie wyemitować program w styczniu 2023 roku”.

Ikona aparatuTom Cruise z Ballon d’Or, urodzony 4 lipca. Przypisuj mu: Doug Bizak/AP

Niedawno ujawniono, że HFPA nie ma czarnego członka w swoim składzie 87 dziennikarzy.

Ale od tego czasu organizacja zobowiązała się do posiadania co najmniej 100 członków do przyszłego roku, w tym co najmniej 13 z nich to czarni dziennikarze.

„Hollywood Foreign Press Association potwierdza, że ​​jesteśmy zobowiązani do wprowadzenia niezbędnych zmian w naszej organizacji i całej naszej branży” – powiedzieli w oświadczeniu.

Przyznajemy również, że wcześniej powinniśmy byli zrobić więcej. Na znak naszego zaangażowania Rada Dyrektorów jednogłośnie zatwierdziła plan zwiększenia liczby członków do co najmniej 100 członków w tym roku, z wymogiem, aby co najmniej 13 procent członków było czarnymi dziennikarzami ”.

READ  City Cross zapowiedziało premierę we flagowych modelach SA - Centrum Handlowe Aktualności

Jeśli chcesz zobaczyć tę zawartość, ustaw .

Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak używamy plików cookie, zobacz Katalog plików cookie.

Następuje po tym, jak tegoroczne gospodarze Globes, Tina Fey i Amy Buehler, podczas ceremonii wypowiedziały się na temat braku różnorodności w Hollywood Foreign Press Association.

– Może to było coś, o czym powinniśmy ci powiedzieć wcześniej – powiedział Buehler.

„Zrozumiałe jest, że wszyscy są zdenerwowani HFPA i ich wyborami. Widzisz, wiele krzykliwych śmieci zostało odfiltrowanych, ale to się dzieje, ok? ”.

Fey przerwała mu: „Wszyscy wiemy, że rozdania nagród są głupie. Ale chodzi o to, że nawet w przypadku głupich rzeczy, inkluzywność ma znaczenie i nie ma czarnych członków Hollywood Foreign Press. Zdałem sobie sprawę, że HFPA, prawdopodobnie nie zrozumieliście notatka, ponieważ Twoim miejscem pracy jest budka. Tło to francuski McDonald’s, ale musisz to zmienić. Oto, czego potrzeba, aby to zmienić ”.

58-latek podobno wysłał trzy nagrody do centrali organizacji.
Ikona aparatu58-latek podobno wysłał trzy nagrody do centrali organizacji. Przypisuj mu: Źródło obrazu: Chiapella James/Źródło obrazu: Chiapella James

W zeszłym tygodniu Scarlett Johansson wezwała Hollywood do wycofania się z HFPA.

„Jako aktorka promująca film, oczekuje się, że weźmiemy udział w sezonie wręczania nagród, biorąc udział w konferencjach prasowych, a także podczas rozdania nagród” – powiedziała.

„W przeszłości często oznaczało to stawianie czoła seksualnym pytaniom i uwagom niektórych członków HFPA, które ograniczają molestowanie seksualne. To jest właśnie powód, dla którego przez wiele lat odmawiałem udziału w ich konferencji.

„ HFPA to organizacja, która została legitymizowana przez takich jak Harvey Weinstein, aby nabrać rozpędu do uznania akademickiego, a branża poszła w jej ślady.

„Myślę, że nadszedł czas, aby wycofać się z HFPA i skupić się na znaczeniu i sile jedności w naszych związkach i przemyśle jako całości, chyba że w organizacji nie będzie konieczna fundamentalna reforma”.

READ  Pierwsza w Europie kawiarnia z królikami otwiera swoje podwoje w Krakowie