Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Trójnożny niedźwiedź odwiedza sąsiada i cieszy się z uroczystości

Trójnożny niedźwiedź odwiedza sąsiada i cieszy się z uroczystości

Ten zrzut ekranu z filmu opublikowanego 4 września 2023 r. przedstawia trójnożnego niedźwiedzia siedzącego na posesji domu w Lake Mary. — YouTube/FOX 35 Orlando

Trójnożny niedźwiedź odwiedził dom w Lake Mary i zaczął urządzać krótkie przyjęcie w domu sąsiada – wideo opublikowane przez jego właścicieli pokazało po wejściu statywu do budynku.

Josaury Fanite-Diglio powiedziała, że ​​otrzymała powiadomienie z kamery bezpieczeństwa i widziała na niej, że trójnożny mężczyzna składał wizytę w ich domu na plantacji Magnolia w niedzielę około godziny 17:00.

Jej syn, Joseph Diglio, wybiegł na zewnątrz i zobaczył, jak ich pies zaczyna szczekać. Kiedy odkrył, że niedźwiedź włamuje się do ich domu, od razu nakręcił film, na którym zwierzę szuka jedzenia i przekąsek.

„Zjadł pokarm dla ryb, który mieliśmy na zewnątrz obok naszego akwarium, a następnie udał się do baru. Wziął trzy białe pazury, wypił i wyszedł bardzo szczęśliwy. Jego ulubionym smakiem jest mango i truskawka” – Vanity DiGlio powiedział WESH.

Pomimo małego bałaganu Tripod jest ukochanym członkiem okolicy, powiedziała Faneite-Diglio.

Ten zrzut ekranu z filmu opublikowanego 4 września 2023 r. przedstawia trójnożnego niedźwiedzia siedzącego na posesji domu w Lake Mary. — FOX 35 Orlando

„Nie bałam się, bo znamy tego niedźwiedzia bardzo dobrze. On tu mieszka i szanujemy jego siedlisko, jak tylko możemy” – powiedziała.

Takie zdarzenia są często odnotowywane w Stanach Zjednoczonych.

W zeszłym miesiącu niedźwiedź zorganizował niezapomniany ślub dla pary z Kolorado, która wkroczyła w kluczowym momencie ich życia – bez zaproszenia. powiedziało małżeństwo Kaylin McCrossy-Martinez i Brandon Martinez Listy Nowości Ten niedźwiedź rozbił ich stół ze słodyczami.

„Wtedy niedźwiedź zjadł nasz batonik” – napisała na Facebooku.

„Nieczęsto się zdarza, że ​​podchodzisz do stołu ze słodyczami i widzisz niedźwiedzia, który je rozbija i zjada wszystko” – powiedział Brandon.

Według pary ochrona szybko usunęła niedźwiedzia i nikomu nic się nie stało.

„Myślę, że potem pojawiły się batony cytrynowe, a potem cannoli, na które naprawdę nie mogliśmy się doczekać. Niestety nic nie dostaliśmy” – powiedziała Kaylin.

Ale dzięki temu ten dzień był niezapomniany.

READ  Raport wykazał, że Chiny wykorzystywały media społecznościowe do rozpowszechniania dezinformacji w celu zdyskredytowania zachodnich mediów podczas pandemii

Miesiąc wcześniej w mediach społecznościowych pojawił się filmik przedstawiający niedźwiedzia spędzającego wolny czas na basenie, aby walczyć z falą upałów.

Film został udostępniony przez policję Burbank i spotkał się z zainteresowaniem tysięcy użytkowników mediów społecznościowych.

„Ten niedźwiedź stawia czoła upałom w Burbank! Funkcjonariusze przybyli na miejsce zdarzenia po tym, jak niedźwiedzia zauważono w okolicy na wzgórzu, zanim poszedł się ochłodzić” – napisała policja na Instagramie.