Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Trzecia Obiena w Polsce


ERNEST John Obiena potrzebował zaledwie czterech prób, aby wczoraj (niedzielny wieczór w Europie) ukończyć na trzecim miejscu na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Obeyna, który w lipcu ubiegłego roku podczas Mistrzostw Świata w Lekkoatletyce w Eugene w stanie Oregon ustanowił nowy rekord Azji wynoszący 5,94 m, z łatwością przekroczył 5,53 m, przekroczył granicę 5,63 m, a następnie dzięki skokowi na 5,73 m zajął trzecie miejsce . Odliczanie po nieudanym pokonaniu 5,83 metra.

Urodzony w USA Norweg Sondri Guttormsin zdobył srebro, pokonując w pierwszej próbie 5,73 m, podczas gdy szwedzki mistrz świata i olimpijski Armand Duplantis znów był w swojej klasie, rządząc sześciometrowym płaskim.

Oprócz zdobywania punktów rankingowych Wanda League, Obiena zarobił także 3500 $ (~194 428 PI) za swoje ostatnie wysiłki.

Wśród zgłoszeń przegranych przez obrońcę piłki Benoya w starciu nazwanym imieniem śp. wielkiej polskiej Camili Skolmowskiej, złotej medalistki w rzucie młotem kobiet na Igrzyskach Olimpijskich w Sydney w 2000 r., był srebrny medalista olimpijski z Tokio Chris Nielsen, który zakończył na szóstym miejscu skokiem na 5,53 metra. .

Partner treningowy Obieny, zwycięzca w skoku o tyczce mężczyzn z 2016 roku na igrzyskach olimpijskich w Rio, Thiago Braz, miał dzień wolny i nie udało mu się pokonać 5,53 metra.

READ  Kinguin ponownie wraca do CS: GO zostając głównym sponsorem nowej polskiej drużyny Anonymo - European Gaming Industry News