Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Twój Steam Deck może teraz służyć jako GamePad Wii U

Granie na symulowanym Wii U może być teraz bardziej realistyczne dzięki Steam Deckowi i zespołowi wiernych fanów.

Niektóre starsze systemy gier są trudniejsze do emulowania niż inne, ponieważ mają unikalne funkcje, których same emulatory oprogramowania nie są w stanie odtworzyć. W przypadku Wii U firmy Nintendo jest to wyjątkowy GamePad z własnym wyświetlaczem i obsługą wejścia żyroskopowego. Jednak Steam Deck okazuje się idealnym urządzeniem do odtworzenia wrażeń z GamePada.

takie jak Raporty Eurogamergrupa zarządzana przez fanów znana jako Kwatera główna Steam Deck Działa w taki sposób, aby Steam Deck działał podobnie jak GamePad Wii U. W ten sposób możesz grać w grę Wii U na telewizorze, ale możesz także użyć ekranu Steam Deck, aby służyć jako drugi ekran i konsola.

Najnowszym postępem w tym projekcie modowym jest uruchomienie żyroskopu, ponieważ wideo w powyższym tweecie demonstruje użycie The Legend of Zelda: The Wind Waker.

Jest teraz plik Poradnik dostępny na Steam Deck HQ Wyjaśnij szczegółowo, jak włączyć żyroskop w grach na Wii U Symulacja Symulator na platformie Steam. A po skonfigurowaniu wszystko powinno być automatycznie skonfigurowane do pracy za każdym razem, gdy ładujesz grę Wii U przez Cemu.

READ  Valve stworzyło nową, zgrabną grę Portal na Steam Deck