Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Twórca Baldur’s Gate 3 potwierdza, że ​​gra nie doczeka się kontynuacji

Twórca Baldur’s Gate 3 potwierdza, że ​​gra nie doczeka się kontynuacji

Twórca popularności, Nagradzany I Trochę rozwiązły Wrota Baldura 3 Potwierdziła, że ​​tego nie zrobi Wrota Baldura 4 – Ale ma w ogniu inne żelazka.

„Nie będziemy wprowadzać do historii żadnych nowych, istotnych treści narracyjnych Wrota Baldura 3 (BG3) lub jego oryginalnych postaci i towarzyszy, i nie będziemy rozszerzać ani Wrota Baldura 4”, napisało Larian Studio w Aktualizacja społeczności na Steamie. „Obecnie pracujemy nad dwoma nowymi projektami i nie możemy być bardziej podekscytowani tym, co przyniesie przyszłość”.

Larian obiecał więcej informacji na temat nowych gier „później”, ale dał wskazówkę dotyczącą stylu. „Wiedzcie, że nawet gdy skupiamy się na nowych grach, wrażliwość, która przyniosła wam Baldur's Gate 3, wciąż jest żywa i ma się dobrze tutaj, w Larian Castle. Nie wiem, czy nam się to uda, ale biorąc pod uwagę narrację, oprawę wizualną i plany rozgrywki, myślę, że „to, nad czym teraz pracujemy, będzie naszym najlepszym dziełem w historii”.

Wrota Baldura 3 On był Chwalił i wychwalał Ze względu na szerokość, rozwój postaci, łamigłówki, walkę, wierność D&D i oczywiście, Intymne relacje. Sprzedała się w około 15 milionach egzemplarzy, znacznie przekraczając oczekiwania studia, a w ciągu ostatniego roku zgarnęła do domu w dużej mierze ogromne nagrody w dziedzinie gier. Zdobyła nagrody Gry Roku na The Game Awards, Steam Awards, DICE Awards, Streamer Awards, Hugo Awards, GLAAD Media Awards i nie tylko.

Reżyseria: Swain Finke wcześniej ujawnione Studio porzuciło plany wydania DLC BG3 i kontynuacji, częściowo ze względu na ograniczenia narzucone przez mechanikę piątej edycji Dungeons & Dragons. Nie ma jednak wątpliwości, że powstanie kontynuacja majątku należącego do Hasbro. „Wykonaliśmy, co do nas należało. To historia, która ma początek, środek i koniec. Przekażmy więc pochodnię innemu studiu, aby przejęło to niesamowite dziedzictwo” – dodał.

READ  Przedstawiamy nowe, przyjazne drogom Volvo P1800 Cyan GT