Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

19 kwietnia 2024 — World of Warcraft — Wiadomości Blizzarda

19 kwietnia 2024 — World of Warcraft — Wiadomości Blizzarda

Sprawdź najnowsze wiadomości dotyczące World of Warcraft z ostatniego tygodnia i przejrzyj je Wojna jest w środku Na czacie programistów WoWCast możesz kupić w przedsprzedaży World of Warcraft®: The War Inside™ 20th Anniversary Collector's Edition, przyjrzeć się bliżej nowemu systemowi Warbands i nie tylko!


Czat z twórcami WoWCast: Wskocz w wojnę wewnętrzną

Dołącz do dyrektora gry Iona Hazzikostasa i zastępczej dyrektor artystycznej Tiny Wang, którzy spotykają się z menadżerką społeczności i gospodarzem Bethany Stout, aby poprowadzić Cię przez… Wewnętrzna Wojna™.


Testy alfa są tuż za rogiem i nie możemy się doczekać przejścia do kolejnego etapu rozwoju Wojna jest w środku z Tobą. Dowiedz się więcej o tym, co pochodzi Wewnętrzna Wojna™ strona internetowa.


Zakup z wyprzedzeniem World of Warcraft®: Wewnętrzna Wojna™ Edycja kolekcjonerska z okazji 20. rocznicy

World of Warcraft®: Wewnętrzna Wojna™ Przychodzi w tym roku1Skrzydła nowej wielkiej przygody rozwiną się szeroko w kolejnych trzech rozszerzeniach.2 Bądź częścią epickiej historii z okazji 20. rocznicy powstania Świat Warcrafta I kładzie nowe fundamenty pod przyszłość Azeroth!3

the World of Warcraft: Wewnętrzna wojna Edycja kolekcjonerska z okazji 20. rocznicy Dostępna już w przedsprzedaży i zawiera szereg rzadkich przedmiotów i pamiątek, które pomogą Ci w podróży w głąb Azeroth.

 • Sztuka wojny w środku— Przeglądaj wizualną ewolucję Wojna jest w środku Rozwiń ten piękny słownik pełen ekskluzywnych dzieł sztuki.
 • Przypinka kolekcjonerska– Zawiera Thralla, Anduina i Allerię gotowych do bitwy.
 • Statua Gryfa Najeźdźcy z okazji 20. rocznicy World of Warcraft– Przykucnięty i gotowy do obrony z góry.

Kup w przedsprzedaży już dziś!

Edycję kolekcjonerską można kupić w przedsprzedaży wyłącznie w sklepie Blizzard Gear Store. Zawiera wszystko w Wojna jest w środku Wydanie epickie– Ulepszenie postaci do poziomu 70, 1000 ofert handlarzy430 dni gry i nie tylko!

Kupiłeś już wydanie Wojna jest w środku? Bez problemu! Te trzy nowe pamiątki nadal możesz dodać do swojej kolekcji. Przy zakupie World of Warcraft: Wewnętrzna wojna Edycja kolekcjonerska z okazji 20. rocznicyotrzymasz Battle.net® Zapłać saldo poprzedniego zakupu, aby móc je wykorzystać w grze lub w grze Battle.net.

Dodatkowe opcje sprzedaży detalicznej dla mieszkańców Australii i Nowej Zelandii: Gry EB (Australia) | Gry EB (Nowa Zelandia) | GB Hi-Fi (AU) | Mężczyźni do gier (AU) | Wielka małpa (Nowa Zelandia) |

1Dostępne od 31 grudnia 2024 r. Wymaga subskrypcji World of Warcraft lub czasu gry.
2Przyszłe rozszerzenia nie są objęte zakupem WoW®: The War Inside™.
3Wymaga subskrypcji World of Warcraft lub czasu gry. Jeśli posiadasz już Dragonflight na swoim koncie, nie zostanie on ponownie przyznany.
4Aby uzyskać i korzystać z oferty ciągłej, wymagana jest aktywna subskrypcja World of Warcraft lub czas gry. Oferta Tradera nie wygasa niezależnie od statusu subskrypcji i czasu gry.


Zapowiedź The War Within: Warbands

Przyjrzyj się bliżej nowemu systemowi Warbands z zespołem programistów World of Warcraft.

Z publicznym dostępem do Wojna jest w środku Zbliżamy się do fazy testowej i chcemy udostępnić więcej szczegółów na temat tego, co powstaje dla Warbands.

Czym są bandy wojenne?

Nowy system Warbands zostaje wprowadzony w Wojna jest w środku Będzie zawierać wszystkie postacie na koncie Battle.net gracza, a także przedmioty, kolekcje i postępy, które udostępniają.

Należy pamiętać, że Twoja opaska jest ograniczona do postaci znajdujących się w jednym regionie (na przykład w obu Amerykach, Europie, Korei, Tajwanie), ale obejmuje każdy świat, frakcję, a nawet subskrypcję, którą możesz mieć w tym regionie

Wiele aspektów Świat Warcrafta Był on udostępniany na Twoim koncie przez długi czas — jest to w zasadzie Banda Wojenna. Obejmuje to Twoją kolekcję zwierzaków, wierzchowców, konwersji, pamiątek i nie tylko. Wraz z wydaniem Warbands znacznie rozszerzamy dodatkowe aspekty gry, które są zintegrowane z Warbandem. Aby wymienić kilka zmian:

 • Nowe reputacje i popularne utwory będą dotyczyć całego Warbandu.
 • Nowy Bank Warbandu umożliwi Ci łatwe przechowywanie i udostępnianie przedmiotów pomiędzy postaciami.
 • Możliwość zbierania większości skórek przedmiotów dowolną postacią w Twojej bandzie, niezależnie od jej możliwości wyposażenia w sprzęt.
Cele systemu Warband
 • Spraw, aby gra alternatywnymi (alternatywnymi) postaciami była łatwiejsza i przyjemniejsza – Dane pokazują, że wielu graczy ma już alternatywę lub dwie (lub dziesięć) i gra nimi sprawia im przyjemność, dlatego chcemy sprawić, aby gra nimi była jeszcze lepsza.
 • Przełączaj się między postaciami bez wycofywania się – Zawsze będzie duży rozwój postaci Świat Warcraftatakie jak wysokiej klasy sprzęt, ale tam, gdzie to konieczne, przeniesienie postępu do twojej bandy powinno pozwolić ci na swobodną grę wieloma postaciami bez utraty biegłości lub długoterminowego postępu.
 • Zidentyfikuj gracza za ekranem – Innymi słowy, gdziekolwiek to możliwe, chcemy uczcić twoje osiągnięcia w twojej bandzie, a nie tylko na twojej postaci, abyś mógł zabrać te osiągnięcia ze sobą dowolną postacią, którą zdecydujesz się grać.
 • Wyjaśnienie aspektów gry odnoszących się do całego konta w porównaniu z aspektami specyficznymi dla postaci – Nie zawsze było jasne, które części gry dotyczą twoich postaci, a które konta. Wykorzystaliśmy tę okazję, aby wyjaśnić te różnice w interfejsie użytkownika, a także zastąpić termin „Konto” terminem „Warband” w całej grze.

Dowiedz się więcej o Warbandach na naszej stronie internetowej Wcześniej opublikowany artykuł.


Zarejestruj się, aby doświadczyć The War Within

Wykonaj wcześniejsze lądowanie World of Warcraft®: Wewnętrzna Wojna™. Będziesz podróżować przez nigdy wcześniej nie widziane podziemne światy pełne ukrytych cudów, zdobędziesz zaufanie nowej rasy sprzymierzonej z Ziemią i zmierzysz się ze starożytnym złem czającym się w ciemności, gdy zapiszesz się do wersji beta!

Subskrypcja!

początek

Dołącz do nas w teście Wojna jest w środku. Gracze, którzy się zgłoszą, mogą zostać wybrani na testerów, a zaproszenia będą wysyłane regularnie przez cały czas trwania testu. Jeśli zostaniesz wybrany do wzięcia udziału w testach beta, Twoje konto Battle.net zostanie już oznaczone jako umożliwiające dostęp.

 • Upewnij się, że sterowniki karty graficznej są aktualne.
 • zatrudnienie Battle.net® Aplikacja komputerowa – może wymagać aktualizacji, jeśli nie została niedawno uruchomiona. Jeśli nie masz zainstalowanej aplikacji, zacznij ją używać Tutaj.
 • Raz Battle.net Zainstalowano i zaktualizowano, wybierz Świat Warcrafta Z listy gier.
 • Z listy rozwijanej Wersja gry nad przyciskiem Graj wybierz opcję Wojna jest w środku (wymienione w obszarze W opracowywaniu), a następnie kliknij przycisk Zainstaluj.
 • Poczekaj na zakończenie instalacji, kliknij Uruchom i wybierz dostępne serwery testowe.
 • Utwórz nową postać testową lub użyj kopii postaci, aby zaimportować istniejącą postać Podróż Smoka osobowość.
 • Wejdź do gry i poznaj dostępną zawartość.

Jeśli masz problemy z instalacją i obsługą Wojna jest w środku Beta, sprawdź naszą stronę internetową Typowe problemy techniczne i rozwiązania Aby rozpocząć rozwiązywanie problemów.


Zanurz się w Plunderstorm's Plunderstorm już teraz!

Podnieś żagle i zamocuj włazy; Nadeszła fala grabieży!

Zanurz się w Plunderstorm inspirowanej bitwą królewską1 Wydarzenie teraz, aby podwoić zdobytą reputację (w tym nagrodę dla zwycięzcy) ze wszystkich źródeł łupów podczas Plundersurge! Ten łupPełna szansa będzie dostępna do zakończenia Plunderstorm 30 kwietnia, pomagając uczestnikom zdobyć nagrody.

Popłyń w plądrującą burzę

Zanurz się w wymagającej bitwie, za którą zdobędziesz doskonałe nagrody World of Warcraft® Świat nowoczesnego i klasycznego postępu. Wszystko, co musisz zrobić, to przetrwać… i łupić. Czy to nie brzmi jak przetrwanie w świecie żywych? Bez problemu. Złodzieje wciąż zdobywają postępy, które pomagają odblokować nowe nagrody.

Każdy mecz trwa od 10 do 15 minut i bierze w nim udział 60 graczy, a zwycięzcą zostaje ostatni. Zdobywaj kolejne poziomy i zdobywaj nowe umiejętności i zaklęcia, zabijając stworzenia i wrogów, plądrując skrzynie i unikając pełzającej burzy.

Przygotuj się na plądrowanie

Plunderstorm jest idealny do zabawy i łapania! Nie jest wymagany zakup rozszerzenia, ale: Świat Warcrafta Aby wziąć udział w meczu na wysokie stawki, w którym można grać przy miejscu, wymagane jest wykupienie wpisowego lub czas gry. Oznacza to, że klasyczni gracze będą mogli także wziąć udział w mnóstwie łupów po zainstalowaniu nowoczesnego (na żywo) klienta World of Warcraft:

 1. Uruchom aplikację komputerową Battle.net.
 2. dotknij Świat Warcrafta Ikona na górze. Jeśli brakuje ikony, kliknij Wszystkie gry Wybierz grę z listy.
 3. Nad przyciskiem instalacji znajduje się menu rozwijane. Potwierdź, że chcesz zainstalować Świat Warcrafta.
 4. Kliknij Stały.

Kiedy już znajdziesz się w nowoczesnym WoW-ie:

 1. Wybierz Burzę Grabieży2 z Świat Warcrafta Menu gry, w którym możesz przystąpić do działania.
 2. Stwórz nową postać gotową do gry – Postacie graczy są unikalne dla wydarzenia. Nie potrzebujesz wcześniejszej wiedzy na temat ras i klas, aby wytyczyć swoją drogę do chaosu.
 3. Wybrać pomiędzy pojedynczy Lub – aby grać ze znajomymi w Battle.net – stwórz drużynę na ekranie postaci Plunderstorm i wybierz para. Jeśli znajdujesz się na liście oczekujących na Duo bez partnera, automatycznie zostaniesz do niego dopasowany. Możesz także uzyskać dostęp do czatu, dostosować postacie i zobaczyć swoją kolejkę z ekranu wyboru postaci.

1 Wymaga World of Warcraft® Czas subskrypcji lub gry.
2Plunderstorm jest dostępny z menu gry World of Warcraft®, ale istnieje poza postępem gracza w World of Warcraft® i Wrath of the Lich King Classic™.


Wojna jest w środku Testy alfa rozpoczną się w ten weekend. Loguj się co tydzień, aby być na bieżąco Świat Warcrafta Nowości i wszystkie najnowsze osiągnięcia!

READ  SpaceX: Elon Musk ma nadzieję na samowystarczalne miasto na Marsie w ciągu 20 lat