Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Twórca Elden Ring Co-Op pracuje nad modyfikacją wersji opancerzonej Core 6

Twórca Elden Ring Co-Op pracuje nad modyfikacją wersji opancerzonej Core 6

Bandai Namco Games nie jest obce światowi modów. Teraz modder, który dodał tryb współpracy Pierścień Al-Din I Sekiro: Cienie umierają dwa razy Chcę zrobić to samo dla Pancerz podstawowy 6: Ogień Rubikonu Na PC i byłoby to absolutnie niesamowite.

Ta wiadomość dociera do nas poprzez Pistolet z papieru kamiennego. Modder LukeYui udostępnił klip online na YouTube prezentujący misję „Atak na punkt obserwacyjny” w trybie współpracy dla dwóch graczy:

Jak widać, kolejny mechanizm został płynnie zintegrowany z rozgrywką, nie odnotowując żadnego spadku liczby klatek na sekundę. Ikona „Sojusznik” przez cały czas pokazuje, gdzie znajduje się Twój partner.

To naprawdę ekscytujące myśleć o tym, że inny mechanik będzie ci pomagał podczas misji. Ale LukeYui idzie dalej i szczegółowo opisuje, że pełna wersja będzie obsługiwać do sześciu graczy z jednym gospodarzem i pięcioma gośćmi. Dodali także: „Gospodarz będzie mógł dostosować poziom trudności dla każdego dodatkowego gracza. We wszystkie misje można grać w trybie współpracy, a Twój zespół pozostaje aktywny pomiędzy misjami, co oznacza, że ​​nie musisz ciągle nawiązywać połączenia. Gospodarz wybiera misję.” Wyobrażacie sobie absolutną rzeź?!

POWIĄZANE: Czy Elden Ring jest powiązany z Dark Souls?

Jestem jak najbardziej za tą sytuacją. Jeśli wysadzanie robotów w twoim gigantycznym mechu nie było wystarczająco zabawne, czy możesz sobie wyobrazić, jak ekscytujące byłoby z pięcioma innymi graczami sterowanymi przez ludzi? Ale co ważniejsze, znacznie ułatwi pokonywanie tych trudnych zadań.

Niestety nie ma planowanej daty premiery Podstawowy pancerz 6 Póki co Ministerstwo Obrony. Możesz być pewien, że go znajdziesz Strona edycji LukeYui Jednak jeśli jest dostępny.

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś nowego na temat modów, na przykład które mody są najlepsze dla Fallout: New Vegas, możesz przeczytać więcej tutaj.