Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Tylko jeden mistrz LoL osiąga 40-procentowy wskaźnik wygranych w trybie Areny

Tylko jeden mistrz LoL osiąga 40-procentowy wskaźnik wygranych w trybie Areny

Długo oczekiwana oficjalna premiera liga legend” Tryb gry Arena w końcu pojawił się wczoraj. I chociaż Riot Games reklamuje to jako zabawny, szybki tryb w stylu deathmatch, to naprawdę zaczyna tworzyć meta wokół najlepszych bohaterów gry.

Na przykład jeden bohater już zaczął chwytać najlepszy wybór gwarantujący zwycięstwo: Taric, tarcza Valoranu. Wsparcie dla czołgów jest obecnie jedynym mistrzem ze średnim wynikiem na pierwszym miejscu wynoszącym ponad 40 procent, według liga Łączne statystyki Blitz.gg.

Aspect of the Protector to duet wybierany przez wielu mistrzów, od potężnych strzelców ze środka pola po muskularnych strzelców i szybko poruszających się strzelców — i nie bez powodu.

Powiązany: bardzo śmieszne Najszczęśliwszy bohater Areny nie jest nawet bliski bycia najlepszym w danej sytuacji

Ma najwyższą średnią pozycję w trybie gry na poziomie 2,07, co czyni go dotychczas odnoszącym największe sukcesy krótkoterminowym mistrzem trybu gry. Wsparcie może dodać konfigurację każdemu partnerowi, który połączy się z niesamowitym Dazzle, niezależnie od tego, czy jest to bohater skupiony na nurkowaniu, jak Jax, czy też kitesurfingowiec, jak Vayne.

Potężny czołg zapewnia użyteczną tarczę i leczenie, a także zapewnia zaklęcie niewrażliwości dla siebie i swojego partnera dzięki swojej ostatecznej zdolności, Kosmicznej Poświaty. W mecie z dużymi obrażeniami taka użyteczność jest kluczowa dla tych, którzy nie grają samowystarczalnymi bohaterami. Może również sam zaabsorbować wiele obrażeń, pozwalając swojemu partnerowi na łatwe strzelanie podczas wchodzenia na linię frontu.

Ale w wyniku swojej czystej dominacji Taric stał się jednym z najczęściej zakazanych bohaterów w grze, tuż za Shaco i Heimerdingerem. Chociaż Shaco nie odniósł dużego sukcesu w grach, w których bierze udział, Heimerdinger może być niesamowicie potężny dzięki kontroli nad terytorium za pomocą różnych wież i umiejętności, co uzasadnia jego wysokie tendencje do blokowania.

READ  YouTuber Dunkey tworzy wydawcę gier niezależnych Bigmode

O autorze

Tylera Esguery

Główny scenarzysta League of Legends w Dot Esports. Od zawsze zwolennik LCS, posiadający duże AD, z ponad pięcioletnim stażem w branży. Czasami lubię klikać głowami w Call of Duty lub VALORANT. Twórca podcastu Critical Strike.