Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Uczestnicy Apple Entrepreneur Camp przełamują bariery podczas wypraw programistycznych

gdy Shifter Lab Uznany założyciel jazzu i muzyk Matt Garrison jako pierwszy marzył o zupełnie nowym, opartym na współpracy doświadczeniu w muzyce cyfrowej, docierając do przyjaciół i innych muzyków, którzy mogliby programować. Ich czas był ograniczony, ponieważ skupiali się na własnych projektach, ale Garrison kontynuował. Wiedział, że niezbędne jest dla niego zrozumienie podstaw programowania w celu napędzania rozwoju jego aplikacji.

„Powiedziałem, naucz mnie programowania, a sam go zbuduję” – mówi Garrison. „Po prostu pokaż mi, jak to się robi. Ponieważ myślę, że jako artysta dzisiaj, kiedy masz wyzwanie technologiczne, musisz je przełamać i popchnąć.”

Pracując początkowo w Objective-C, a później w Swift, Garrison i jego zespół współpracowali nad aplikacją o nazwie TuneBend, nowym sposobem dla muzyków na miksowanie, nagrywanie i ostatecznie sprzedawanie w ekosystemie dla przedsiębiorcy muzycznego. TuneBend łączy pasję Garrisona do muzyki, technologii i przedsiębiorczości; Garrison prowadzi własną firmę, ShapeShifter Lab, która jest salą muzyczną i przestrzenią do występów na Brooklynie w Nowym Jorku.

„Zawsze fascynowały mnie komputery i technologia” – mówi Garrison. „Teraz rozumiem, jak się do nich dostać, aby opracować cyfrowy zbiór sposobów prezentowania muzyki. Myślę, że jesteśmy jednym z niewielu klubów muzycznych, które naprawdę tworzą kod w witrynie”.

Uczestnik Apple Entrepreneur Camp i profesjonalny muzyk jazzowy Matt Garrison tworzy nową aplikację muzyczną do współpracy o nazwie TuneBend.

Zbliżenie na Matta Garrisona grającego na klawiaturze.

Matt Garrison jest założycielem i dyrektorem ShapeShifter Lab, miejsca muzycznego i przestrzeni koncertowej na Brooklynie w Nowym Jorku.

Na całym świecie programowanie stało się oficjalnym językiem dzisiejszych przedsiębiorców. Usuwa przeszkody i zapewnia potężne platformy dla nowych twórców biznesowych do angażowania klientów dzięki najnowocześniejszym doświadczeniom i usługom. Aby podzielić się możliwościami odblokowanymi przez kod, ci programiści tworzą aplikacje do nauki programowania dla społeczności, które są tradycyjnie pomijane. Poprzez aplikacje, które uczą się podstaw kodu i promują kreatywną ekspresję, przedsiębiorcy starają się zaangażować szerszą społeczność przyszłych programistów i twórców. Ich poczucie celu jest często wynikiem ich podróży związanych z kodowaniem, zaczynając od tego, kiedy i jak zaczęli pracować nad swoimi pierwszymi projektami cyfrowymi.

READ  Aplikacje zdrowotne i paramedyczne służą do zbierania danych

Wszyscy moi przyjaciele-koderowie nauczyli się, kiedy byli dziećmi, i nic tego nie było na radarze. Chciałem to zmienić dla następnego pokolenia.

Samantha John, założycielka Hopscotch

Gra w klasy Założycielka Samantha John chciała stworzyć aplikację, która pobudzi wyobraźnię programistów. Gra w klasy to aplikacja do nauki kodu, która pozwala dzieciom uczyć się kreatywnego myślenia i podstaw kodu poprzez tworzenie gier, grafik i historii. Dzieci i nastolatki mogą szerzyć swoją kreatywność we w pełni zorganizowanej społeczności gry w klasy, w której mogą wspólnie bawić się i uczyć. John po raz pierwszy nauczył się kodowania na zajęciach w college’u, ale zauważyła, że ​​wielu jej przyjaciół-mężczyzn nauczyło się kodowania wcześnie.

„Chciałem coś dla siebie stworzyć!” Mówi John. „Wszyscy moi przyjaciele-koderowie nauczyli się, kiedy byli dziećmi, i nic tego nie było na radarze. Chciałem to zmienić dla następnego pokolenia”.

Aby dalej rozwijać swoje aplikacje i dowiedzieć się więcej o skutecznych nowych narzędziach i zasobach dla swojej firmy, wzięli udział Garrison i John Apple Entrepreneur Camp.

Założony w 2019 roku Apple Entrepreneur Camp to wciągające laboratorium technologiczne przeznaczone dla firm opartych na aplikacjach, założonych i prowadzonych przez programistów z niedostatecznie reprezentowanym doświadczeniem w tej dziedzinie. Początkowe grupy obejmowały 100 innowacyjnych kobiet i ich zespoły z 42 krajów. W ramach inicjatywy firmy na rzecz sprawiedliwości i równości rasowej firma Apple powitała na początku tego roku pierwszą grupę czarnych założycieli i programistów.

„Wspaniale było pracować w nowym kampusie Apple i mieć dostęp do wszystkich dostępnych tam zasobów” – mówi John. „Myślę, że moją ulubioną częścią była praca nad błędem w Web GL z rzeczywistym inżynierem, który zajmuje się nim dla Apple”.

Samantha John, założycielka Partridge, stojąca pod ścianą.

Uczestniczka Apple Entrepreneur Camp, Samantha John, stworzyła Hopscotch, aplikację dla młodych programistów, aby poprawić ich kreatywność i rozwiązywać problemy.

Samantha John używa aplikacji Hopscotch na swoim iPadzie.

Gra w klasy to zabawny sposób, w jaki dzieci mogą nauczyć się podstaw kodowania, tworząc swoje gry, historie i elementy plastyczne.

ImagiLabs Założyciele Dora Balvi, Beatrice Ionasco i Paula Douza wzięli udział w Apple Entrepreneur Camp. Deweloperzy, którzy pochodzą ze Szwecji, poznali się podczas studiów informatycznych na Uniwersytecie Nowojorskim w Abu Zabi, gdzie odkryli wspólne zainteresowanie cyfrowymi doświadczeniami związanymi z interakcją człowiek-komputer. ImagiLabs narodziło się z przemysłowej rzeczywistości: niedoboru kobiet w technologii. Dlatego misją imagiLabs jest inspirowanie młodych dziewcząt do rozwijania swoich supermocarstw programistycznych. ImagiLabs zapewnia wspierającą społeczność dzięki aplikacji imagiCharm i inteligentnemu rozszerzeniu oraz sieci społecznościowej, dzięki czemu dziewczyny mogą uczyć się kodowania z przyjaciółmi.

READ  Nowy aluminiowy głośnik BT firmy Bang & Olufsen jest przeznaczony do użytku na zewnątrz

W Apple Entrepreneur Camp, Palfi, Ionascu i Dozsa znaleźli okazję do wymiany pomysłów i doświadczeń z innymi startupami i założycielami. Doświadczenie potwierdziło ich przekonanie, że aby technologia przyniosła korzyści wszystkim, świat potrzebuje bardziej zróżnicowanych innowatorów.

„Badania wykazały, że w wieku 12 lat chłopcy i dziewczęta mają podobne zainteresowania informatyką” – mówi Dora Balvie, dyrektor generalna i założycielka ImagiLabs. Jednak w wieku 14 lat świadczenie to jest zróżnicowane, przy czym korzyść wzrasta do 47% w przypadku chłopców, ale spada do 12% w przypadku dziewcząt. Uważamy, że jest to spowodowane brakiem odpowiednich działań stworzonych z dziewczętami i dla nich. Nasza aplikacja i imagiCharm mogą wypełnić tę lukę ”.

Założyciele ImagiLabs Paula Dorza, Beatrice Ionascu i Dora Palfi współpracują przy komputerach Mac, iPad i Whiteboard.

Założycielki ImagiLabs, Paula Dorza, Beatrice Ionascu i Dora Palfi, chcą dać dziewczętom na całym świecie przełomowe możliwości kodowania, aby mogły wyrosnąć na przedsiębiorców, wynalazców i twórców zmian.

Zbliżenie kobiety używającej imagiLabs do stworzenia czegoś z różowymi kwadratami na czarnym tle.
Obraz ImagiCharm przedstawia różowy, pomarańczowy i niebieski obraz serca utworzony za pomocą imagiLabs.

Od lewej do prawej: imagiLabs to aplikacja internetowa do kodowania i wspomagająca społeczność dziewcząt zajmujących się kodowaniem. ImagiCharm to inteligentne rozszerzenie, które dziewczyny mogą dostosowywać każdego dnia za pomocą aplikacji imagiLabs.

Od góry do dołu: imagiLabs to aplikacja do kodowania i internetowa, która umożliwia programowanie społeczności dziewcząt. ImagiCharm to inteligentne rozszerzenie, które dziewczyny mogą dostosowywać każdego dnia za pomocą aplikacji imagiLabs.

Apple Entrepreneur Camp oferuje praktyczne laboratorium technologiczne, indywidualne wskazówki ekspertów i inżynierów Apple na poziomie kodu, a także doradztwo, inspiracje i spostrzeżenia czołowych liderów Apple. Po zakończeniu laboratorium uczestnicy otrzymują stałe wsparcie i stają się częścią rosnącej społeczności, która pomaga tworzyć i budować firmy. W 2020 roku Apple rozszerzył Apple Entrepreneur Camp o grupy czarnych założycieli i programistów.

„Pierwsze miejsce, w którym usłyszałem o obozie biznesowym, było w zeszłym roku na WWDC” – mówi Garrison. „Tim Cook przyszedł i omówił pomysł znalezienia dobrej drogi do równości rasowej, że kodowanie może odegrać swoją rolę. Moi przyjaciele powiedzieli:„ Może jesteś do tego idealny. Zgodziła się ”.

READ  Telegram, aby wydać najnowszą wersję z harmonogramem czatów głosowych

Wraz z udostępnieniem TuneBend jesienią, Garrison po raz pierwszy wyda mniejszą początkową wersję aplikacji podczas WWDC 2021. Aplikacja o nazwie „Matt Garrison” będzie zawierać podstawowe składniki TuneBend i oferować przedsmak tego, co nadejdzie. Garrison chciał zebrać opinie podczas tej pierwszej iteracji swojej wizji i z czasem zbudować więcej funkcji, aby zaangażować użytkowników na każdym poziomie – cyfrowy bałagan z nieskończonymi możliwościami muzyki i kodu.

/ Ogólne wydanie. Ten materiał pochodzi z pierwotnego założenia i może mieć charakter chronologiczny i został zredagowany w celu zapewnienia przejrzystości, stylu i obszerności.