Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Ujawnia diagnozę traumy uznanej autorki Sophie Kinsella

Ujawnia diagnozę traumy uznanej autorki Sophie Kinsella

Autor hitu Wyznania zakupoholiczki która pomogła w rozpoczęciu kariery Isli Fisher, postawiła druzgocącą diagnozę.

W środę czasu brytyjskiego Sophie Kinsella ujawniła fanom, że w 2022 roku zdiagnozowano u niej glejaka wielopostaciowego, agresywną postać raka mózgu.

„Nie dzieliłam się tym wcześniej, ponieważ chciałam mieć pewność, że moje dzieci będą mogły prywatnie usłyszeć i przetworzyć te wiadomości oraz dostosować się do naszej „nowej normalności”” – stwierdziła w swoim oświadczeniu opublikowanym na swojej stronie internetowej.

Książki Kinselli są określane jako pouczające, a najważniejsze z jej serii to: Wyznania zakupoholiczki W 2009 roku nakręcono na nim film.

Ja też pisałem Wyczerpanie, Czy potrafisz zachować tajemnicę? I Rozbijacz imprez.

Powiedziała, że ​​jest pod opieką University College Hospital w Londynie i przeszła pomyślną operację.

Sophie nadal przechodzi radioterapię i chemioterapię.

„W tej chwili wszystko jest stabilne i ogólnie czuję się dobrze, chociaż czuję się bardzo zmęczona i mam gorszą pamięć niż wcześniej” – powiedziała.

Powiedziała, że ​​jest wdzięczna rodzinie i bliskim przyjaciołom za wsparcie oraz personelowi medycznemu, który ją leczył.

„Jestem również bardzo wdzięczna moim czytelnikom za ich ciągłe wsparcie. Fantastyczna reakcja na „The Burnout” dodała mi otuchy w trudnym momencie” – powiedziała.

„Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób cierpią na raka, przesyłam miłość i najlepsze życzenia, a także tym, którzy ich wspierają. Kiedy pojawia się trudna diagnoza oraz wsparcie i troska ze strony bliskich, można czuć się bardzo samotnym i przerażającym znaczysz więcej niż słowa mogą wyrazić.

Przyjaciele i fani podzielili się swoim wsparciem.

„Wysyłam ci mnóstwo miłości i uzdrawiającej energii” – napisała Fisher.

Inny powiedział: „Sophie!!!! NIE!!!!! Dziękuję, że się podzieliłaś, ale przykro mi, wiedząc, przez co przeszłaś. Przesyłam siłę i miłość.”

„Na żywo nie jesteś do nas podobny, ale wiesz, że ta grupa ludzi cię kocha za całe szczęście, jakie dały nam twoje książki. Spędziliśmy z tobą niezliczone godziny, a kiedy usłyszymy twoje imię, natychmiast to zrobimy pomyśl o naszej ulubionej książce, którą kiedykolwiek napisałeś i dlatego cię kochamy!”, inny napisał: „Niech ta siła cię podniesie w potrzebie”.

READ  Głos: Halima Kyrgios przerywa przesłuchanie