Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Ujawniamy przyczynę śmierci piosenkarza

Ujawniamy przyczynę śmierci piosenkarza

Przyczyna śmierci Sinead O'Connor została ujawniona po jej tragicznej śmierci w zeszłym roku.

Według jej producenta Davida Holmesa tragiczna piosenkarka Sinead O'Connor chciała zająć się wpływem morderstwa George'a Floyda na album, który okazał się jej ostatnim.

W lipcu 56-letnia ikona irlandzkiej muzyki została znaleziona „niereagująca” w mieszkaniu w południowo-wschodnim Londynie.

We wtorek rzecznik sądu koronera Southwark w Londynie wydał oświadczenie potwierdzające przyczynę jej śmierci.

„To potwierdzenie, że pani O'Connor zmarła z przyczyn naturalnych” – powiedział rzecznik.

„W związku z tym koroner przestał interweniować w sprawie jej śmierci”.

W lipcu Sinead została znaleziona nieprzytomna w londyńskim mieszkaniu. Źródło: Getty

Pani O'Connor zmarła 18 miesięcy po tym, jak jej 17-letni syn Shane odebrał sobie życie w styczniu 2022 roku po ucieczce ze szpitala.

W swoim ostatnim tweecie O'Connor zamieściła zdjęcie Sheena i powiedziała: „Od tamtej pory żyję jako nieumarła nocna istota. Był miłością mojego życia i lampą mojej duszy”.

Nie żyje Sinead O'Connor i jej syn Shane.

„Byliśmy jedną duszą w dwóch połowach. On był jedyną osobą, która kochała mnie bezwarunkowo. Bez niego gubię się w Bardo.”

O'Connor właśnie przeprowadziła się na zielone przedmieścia południowo-wschodniego Londynu na kilka tygodni przed swoją tragiczną śmiercią.

Inni mieszkańcy ekskluzywnego kodu pocztowego w pobliżu Brixton to Mark Rylance, Olivia Colman i James Nesbitt.

Fani mieli nadzieję, że nowy początek pomoże O'Connor pokonać demony, a mianowicie depresję i myśli samobójcze, które nękają ją od śmierci Sheena.

Po rozejściu się wieści o tragicznej śmierci O'Connor londyńska policja metropolitalna potwierdziła, że ​​jej śmierć nie jest traktowana jako podejrzana.

Policja podała w oświadczeniu: „Policja została wezwana w środę 26 lipca o godzinie 11:18 po zgłoszeniu o niereagującej kobiecie pod adresem zamieszkania w obszarze SE24.

„Funkcjonariusze przybyli na miejsce. Na miejscu stwierdzono śmierć 56-letniej kobiety.

READ  Zajęcia z filmu podczas pandemicznej „osi literackiej”

Sinead w wiadomości wideo do fanów na kilka dni przed śmiercią.

„Powiadomiono najbliższych krewnych. Śmierć nie jest traktowana jako podejrzana. Zostaną przygotowane akta dla koronera.

W tamtym czasie nie podano żadnych medycznych przyczyn jej tragicznej śmierci, a na wyniki sekcji zwłok może poczekać „kilka tygodni”, stwierdził sąd koronera w południowym Londynie.

Napłynęły wyrazy uznania dla piosenkarki Nothing Compares 2 U, a Irlandczyk Leo Varadkar stwierdził, że ma „niezrównany” talent.

Prezydent Irlandii Michael D Higgins pochwalił „piękny i niepowtarzalny” głos O'Connor, dodając, że ma nadzieję, że jej „duch… [may] Znajdź spokój, którego szukałeś na wiele różnych sposobów:.

O'Connor została zapamiętana na pogrzebie w swoim dawnym domu w Bray w hrabstwie Wicklow.

W ogromnej procesji pogrzebowej tłumy fanów ustawiły się wzdłuż wybrzeża, a pogrążeni w żałobie fani zaczęli śpiewać.

Gwiazdy U2 Bono, The Edge i Adam Clayton byli wśród osób, które uczestniczyły w jej prywatnym pogrzebie.

Frontman Boomtown Rats, Bob Geldof, który również był obecny, jechał później taksówką za procesją pogrzebową Sinead.

O'Connor występujący w Byron Bay w 2008 roku.

Gwiazdy znają się od dzieciństwa, a Bob zdradził, jak na kilka tygodni przed śmiercią Sinead wysyłała mu SMS-y „pełne rozpaczy”.

Sinead została zapamiętana jako „ukochana córka Irlandii” o „sercu poety”, której „głos poruszył całe pokolenie młodych ludzi” podczas nabożeństwa.

Jej rodzina podziękowała „niezliczonym dobrym ludziom”, którzy w sierpniu w publicznym liście złożyli kondolencje po jej tragicznej śmierci.

Jej troje dzieci, które przeżyły, Roisin, Jake i Yeshua, wraz z dalszą rodziną stwierdziło, że wsparcie pomogło im przetrwać.

„Dzieci i dalsza rodzina Sinead pragną podziękować niezliczonym życzliwym ludziom, którzy współczuli i złożyli kondolencje w związku z niedawną śmiercią Sinead” – napisano w poście.

„Ich pomocne wsparcie dla rodziny jest bardzo doceniane.

„Dziękujemy prezydentowi Irlandii Michaelowi D. Higginsowi, jego żonie Sabinie i premierowi Leo Varadkarowi za udział w nabożeństwie pogrzebowym rano 8 sierpnia 2023 r.

READ  Dwa zestawy LEGO Ideas oficjalnie trafiają na półki sklepowe

„Składamy podziękowania również Dingle Druid Juli Ní Mhaoileóin za poprowadzenie nabożeństwa pogrzebowego, a następnie nabożeństwa pochówkowego w pięknym ogrodzie na cmentarzu Deansgrange.

„Dodatkowe podziękowania dla szejka doktora Omara Al-Qadriego i jego współpracowników za muzułmańskie modlitwy i błogosławieństwa Sunaid podczas tych dwóch uroczystości”.

Sinead prowadziła rozmowy w sprawie nakręcenia ważnego filmu o swoim życiu, a po tragicznej śmierci planowała także wydanie nowej muzyki.

z słońce.