Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Urban Sales chwyta eko-tematyczny animowany film „Przytul mnie – film”

Urban Sales chwyta eko-tematyczny animowany film „Przytul mnie – film”

Urban Sales nabył światowe prawa do anglojęzycznego filmu animowanego „Hug Me – The Movie” w reżyserii Anny Błaszczyk. Film przedszkolny został wyprodukowany przez Animoon, polską firmę stojącą za filmem „Nawet myszy to król w niebie”.

Urban Sales, paryski baner, wcześniej znany jako Urban Distribution International, będzie gospodarzem targowej premiery filmu na Marché du Film w Cannes.

Ekologiczna opowieść „Przytul mnie” opowiada o przygodach pluszowego misia i pluszowego misia, gdy szukają miodu do przygotowania urodzinowego tortu dla malucha. Gdy zapasy miodu w jaskini i otaczające ją ule są wyczerpane, Teddy przekonuje ojca Niedźwiedzia, aby wyruszył na poszukiwanie złotej krainy, w której uważa się, że jest nieskończonym źródłem miodu. „Przytul mnie – film” został wyprodukowany wspólnie przez polską firmę FixaFilm i chińską firmę Animex, przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

Film jest debiutem fabularnym artysty plastycznego Błaszczyka, który wcześniej wyreżyserował krótkometrażowe „Trzej królowie” i „Caracas”, a także dokumentalny „Kochanie I Lowe Ju”.

„Hug Me – The Movie” jest wspaniałym uzupełnieniem naszej kolekcji animacji i pozwala rozpocząć nową przygodę: podbój przedszkolnej publiczności. Mam nadzieję, że dla wielu będzie to pierwszy tytuł” ​​– powiedziała Agathe Corbyn, szef działu zakupów w Urban Sales.

Film jest adaptacją popularnego serialu animowanego „Przytul mnie”, który jest adaptacją książki „Przytul mnie, proszę” Przemysława Wechterowicza i Emilii Dziubak. Serial został sprzedany w ponad 30 regionach świata, w tym Amazon Prime Video w Stanach Zjednoczonych i Netflix w Polsce.

Do listy Urban Sales w Cannes należy także „Plan 75”, japońsko-francuski dramat dystopijny Chie Hayakawa, którego światowa premiera będzie miała miejsce na Un Certain Regard. Firma sprzedaje również „Nayola” Jose Miguela Ribeiro, który uważany jest za pierwszy film animowany wyprodukowany głównie w Portugalii, oraz „Różowy księżyc” Floor van der Meulena, komediodramat, który ma rywalizować w Tribeca.

READ  Korona jest obsadzona w rolach Kate Middleton i księcia Williama