Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Uruchomienie programów konferencji BestWool/BestLamb i BetterBeef

Uruchomienie programów konferencji BestWool/BestLamb i BetterBeef

Prelegenci na pierwszej wspólnej konferencji BestWool/BestLamb i BetterBeef w Ballarat w przyszłym miesiącu omówią szereg praktycznych, a nawet futurystycznych tematów dla producentów owiec i wołowiny.

Wydarzenie rozpocznie się konferencją BestWool/BestLamb w środę 19 czerwca, po której nastąpi kolacja konferencyjna i konferencja BetterBeef w czwartek 20 czerwca.

Po raz pierwszy od 2019 roku obie konferencje odbędą się razem i w nowej lokalizacji w Ballarat.

W obu konferencjach biorą udział prelegenci, którzy zamierzają informować, rzucać wyzwania i ekscytować uczestników najnowszymi badaniami i informacjami w branży owiec i wołowiny, a także zapewnić fantastyczną okazję do nawiązania kontaktów.

Oba programy konferencji będą obejmować przemówienia programowe i sesje równoległe, dając uczestnikom możliwość dostosowania czasu do swoich potrzeb i zainteresowań.

Tematy związane z branżą owczą obejmują zarządzanie wypasem, dostęp do rynku, wczesną ciążę i zdrowie stóp, a Mark Ferguson z neXtgen Agri będzie mówił o roli sztucznej inteligencji w stadach przyszłości.

W BetterBeef Angus-Gidley Baird z Rabobanku przedstawia aktualne informacje na temat krajowego i światowego rynku wołowiny oraz Mark Ferguson ponownie na temat „Inwentarz żywy, złożoność i zmiany”.

Prelegentami na temat agrobiznesu będą John Francis, Agresta i Cam Nicholson z firmy Nikon Rural Services, którzy będą prezentować podczas obu dni.

Sesja Johna Francisa „Rozkwitanie pod presją – Czy jesteś gotowy na kolejne wyzwanie?” Pomoże producentom w podejmowaniu bardziej świadomych decyzji w przypadku napotkania przeszkód mających wpływ na ich działalność rolniczą.

Prezentacja Cama Nicholsona na temat „Zarządzanie wypasem – znalezienie kompromisu” obejmie podejmowanie lepszych decyzji w celu znalezienia właściwej strategicznej równowagi między roślinami i zwierzętami w gospodarstwie zajmującym się wypasem.

Gościem gościnnym na wspólnej kolacji konferencji Beef and Sheep Conferences będzie Beau Vernon z porażeniem czterokończynowym, który opowie swoją historię o tym, jak osiągnął ogromny rozwój dzięki wyzwaniom.

W tym tygodniu zakończy się wcześniejsza rejestracja na konferencje odbywające się 19 i 20 czerwca. Sprzedaż biletów zostanie w tym roku ograniczona, aby dostosować się do wielkości nowego obiektu.

READ  Użytkownicy iPhone'a, iPada i Maca nagle tracą dostęp do swoich urządzeń i wymagają zresetowania

Bilety Early Birds zostaną wyłączone w piątek (31 maja). Aby zagwarantować zniżkę na bilet Early Bird Rejestracja tutaj.

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z programem konferencji.