Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Użytkownicy twierdzą, że nowy iPad Minis cierpi na „przewijanie się galaretki” lub migotanie ekranów

ten iPad Mini 6 Jest to prawdopodobnie najciekawsze nowe urządzenie wydane przez Apple w tym miesiącu, ale niestety teraz niektóre z nowych iPadów Mini wydają się mieć problem, który sprawia, że ​​ich ekran wygląda na migotanie podczas przewijania.

Raporty o problemach z ekranem iPada Mini 6 zaczynają napływać od kilku właścicieli, w tym od tego, który się z nimi skontaktował 9to5Mac i Dieter Bohn z Verge, który opublikował wideo w zwolnionym tempie Z omawianego wydania na Twitterze.

Chociaż żelowy ekran iPada Mini 6 może być wystarczająco subtelny, aby wiele osób przeoczyło problem, wydaje się, że źródłem problemu jest to, że podczas przesuwania różne obszary ekranu przewijają się z różnymi prędkościami, co może powodować zauważalne pojawianie się obrazów i tekstu jeszcze. Wydaje się, że się kołysze lub podskakuje.

Czytelnik, który rozmawiał z 9to5Mac, powiedział, że kiedy próbowali wymienić swojego nowego iPada Mini w sklepie Apple Store, zauważyli, że wszystkie eksperymentalne urządzenia iPad Mini również cierpią na migotanie ekranów, co wskazuje, że problem może występować w wielu nowy iPad Mini.

W tej chwili nie jest jasne, dlaczego ekran nowego iPada Mini migocze, ale bez względu na przyczynę problem jest zdecydowanie problemem, biorąc pod uwagę, że 8,3-calowy ekran nowego iPada Mini 6 jest jednym z największych ulepszeń tabletu w 2021 roku.

Jednak to nie pierwszy raz, kiedy widzimy urządzenie z nieumyślnie migoczącym ekranem, OnePlus 5 z 2017 roku przeżył podobny kryzys Jak się później dowiedzieliśmy, było spowodowane ekranem, który został zainstalowany do góry nogami. I chociaż zwykła dbałość Apple o szczegóły oznacza, że ​​jest nieco mało prawdopodobne, aby odwrócony ekran był źródłem problemów nowego iPada Mini, żadna firma nie jest całkowicie odporna na popełnianie błędów.

READ  Apple Watch Series 7 w pełni wykorzystuje większy ekran

Gizmodo skontaktowało się z Apple, aby uzyskać więcej informacji na temat migotania wyświetlacza nowego iPada Mini, a my zaktualizujemy tę historię, gdy usłyszymy odpowiedź.

Tymczasem w innych Raporty od nowych posiadaczy iPhone’a 13Wygląda na to, że wymiana ekranu – nawet przy użyciu oficjalnych części – może spowodować, że system Face ID telefonu przestanie działać. według Wideo z kanału YouTube Phone Repair GuruPrzełączanie oryginalnego ekranu iPhone’a 13 spowodowało wyświetlenie komunikatu ostrzegawczego „Nie można zweryfikować, że ten iPhone ma oryginalny ekran firmy Apple”, co ostatecznie wyłącza funkcję Face ID.

Ten rozwój jest smutnym zwrotem dla certyfikowanych usług naprawczych innych firm, zwłaszcza że Apple powoli pracuje nad rozszerzeniem samodzielnego programu naprawy iPhone’a. Chociaż możliwe jest, że Apple wyda aktualizację oprogramowania, która może rozwiązać problem, możliwe jest również, że problem wynika z protokołów bezpieczeństwa Apple, ponieważ Apple chce, aby zewnętrzne usługi naprawcze zastąpiły zarówno ekran, jak i twarz iPhone’a 13 Czujniki ID w tym samym czasie pomagają w utrzymaniu bezpieczeństwa wszystkich elementów ekranu telefonu podczas naprawy.

Niezależnie od tego, z dwoma różnymi problemami dotyczącymi zarówno nowego iPada Mini, jak i najnowszego iPhone’a, mamy nadzieję, że Apple przedstawi dodatkowe informacje lub rozwiązania w celu rozwiązania ostatniej rundy raportów.