Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Używam jednego brutalnego wersu, gdy facet chce podzielić się rachunkiem na randce – ale nie wszyscy są z tego zadowoleni

Używam jednego brutalnego wersu, gdy facet chce podzielić się rachunkiem na randce – ale nie wszyscy są z tego zadowoleni

KOBIETA ujawniła, jak „podstępnie” reaguje, gdy mężczyźni proszą o podzielenie rachunku na randki – ale nie na każdym robi wrażenie jej „niezawodny” pomysł.

Perłaz Los Angeles mocno wierzy w „kobiecą energię” i woli, aby mężczyźni czuli się komfortowo w roli usługodawców.

Eksperci od randek wywoływali już wcześniej gorące debaty na temat tego, kto powinien płacić na pierwszej randce, a wiele kobiet przyznało, że „straciły atrakcyjność”, gdy poproszono ich o podzielenie rachunku.

Amerykańska piosenkarka powiedziała, że ​​używa jednego wersu za każdym razem, gdy pierwsza randka się nie udaje – i nigdy wcześniej jej to nie zawiodło.

„Kiedy facet chce się z tobą umówić na randkę 50/50, powiedz: «O mój Boże, jestem teraz taki zawstydzony. Czekaj, chciałeś po prostu zostać przyjaciółmi? Jestem zdezorientowany – cały czas myślałem, że to randka. Bardzo mi przykro, to moja wizytówka.

Perła [pictured]z Los Angeles mocno wierzy w „kobiecą energię” i woli, aby mężczyźni czuli się komfortowo w roli usługodawców.

Pearl powiedziała, że ​​ważne jest, aby mężczyźni wiedzieli, że gdyby podzieliła się rachunkami, nie byłaby zadowolona z bycia w związku.

Woli wykorzystać swoją dziką passę i ustawić standardy na pierwszej randce, kiedy nie ma nic do stracenia.

READ  Wojna Izraela w Gazie na żywo: siły izraelskie bombardują Dżabalię | Wiadomości o izraelskiej wojnie w Gazie

Wiele kobiet i mężczyzn zgodziło się z Pearl i twierdziło, że najlepiej jest jasno określić swoje oczekiwania na początku.

Następny krok jest następujący [Pearl] Jedna z nich wyjaśniła, że ​​płaci jej połowę i nigdy więcej się z nim nie spotka. „Ona nie szuka związku 50/50 i to jest w porządku”. Wysyła wiadomość głośno i wyraźnie.

Kobieta zapytała: „Nie rozumiem, dlaczego mężczyźni nie mogą zapłacić całego rachunku?” Po co zapraszać kobietę na randkę, skoro i tak nie zapłacisz. Kto cię wychował?

Inni twierdzili jednak, że „manipulowała emocjonalnie”.

„Feministki nagle opuszczają swoje ciała, jeśli chodzi o pieniądze” – powiedział jeden z mężczyzn.

’Tak nie. Gdyby dziewczyna mi to zrobiła, podzieliłbym się rachunkiem i nigdy więcej jej nie zobaczyłem. Inna dodała: „Nie chcę takiej toksyczności w związku”.

„W dzisiejszych czasach wiele uprawnionych kobiet uważa, że ​​tylko dlatego, że zapłaciłaś za ich posiłek pierwszego dnia, masz obowiązek płacić rachunki i zakupy przez resztę ich życia” – napisała trzecia.

Niektórzy jednak upierali się, że pomiędzy obiema opcjami istnieje kompromis.

„Jestem zwolennikiem równości i płacę za swoje rzeczy, ale to po prostu miły gest, że osoba zapraszająca płaci za randkę” – podzieliła się jedna z kobiet.

„Nigdy nie pozwoliłbym kobiecie płacić, ale kobieta, która oferuje zapłatę, jest wspaniała i otrzymuje wynagrodzenie za swój posiłek” – napisał jeden z mężczyzn.