Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

W Australii odkryto jeden z największych gatunków dinozaurów na świecie

Według nowego raportu, oprócz listy najnowszych wynalazków dinozaurów, odkryto nowy gatunek dinozaura — dwa razy większy niż Hollywood ID.

pszczoła Raport ukazał się w Birgi w poniedziałekNaukowcy potwierdzili odkrycie nowych skamieniałości dinozaurów z tytanozaurów.

z Kopreny australijskie Są to największe gatunki dinozaurów występujące w Australii i porównywalne z gigantycznymi dinozaurami z Ameryki Południowej. Waży 70 ton i waha się od 82 do 98 stóp wysokości.

Uważa się, że robot o pseudonimie Cooper żył w okresie kredowym od 92 do 96 milionów lat temu. Saropody były gatunkiem roślin, w tym największymi żyjącymi zwierzętami na Ziemi.

Skamieliny zostały odkryte dziesięć lat temu w południowo-zachodnim Queensland przez dwóch właścicieli nieruchomości, którzy później je otworzyli. Przyjazne Muzeum Historii Naturalnej Po odkryciu wielu stanowisk skamieniałości tytanozaurów.

Scott Hocknell, kurator i paleontolog z Queensland, Scott Hocknell Reuters.

Ze względu na położenie skamieniałości i ich duże rozmiary naukowcom trudno było je zbadać. Muzeum Historii Naturalnej Iromanga i Muzeum Queensland postanowiły porównać obrazowanie 3D z innymi skamieniałościami na całym świecie.

Hagnoll Powiedział New York Times, Płaski teren Australii utrudnia znalezienie skamieniałości.

Cooper dołącza do najstarszego tytanozaura znalezionego w Argentynieaapaktyl Z najstarszym antypolixem zarejestrowanym w najnowszym wynalazku.

U małpy: Naukowcy odkrywają latającego gada jurajskiego ze starożytnym przednim kciukiem

Około 140 milionów lat temu: Odkrycie najstarszych skamieniałości tytanozaura w Argentynie

Śledź reporterkę Ashę Gilbert i Costalacha. e-mail: [email protected]

Ten artykuł po raz pierwszy pojawił się dzisiaj w Stanach Zjednoczonych: Odkryj rodzaje dinozaurów w Australii, jednego z największych dinozaurów na świecie

READ  Pokemon: Odkryto bakterię związaną z pasożytami płuc, nazwaną na cześć Pokemona