Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

W co zagrasz w ten weekend?

będziemy, Jak się okazuje, mnóstwo cholernych gier wideo.

Blokada Sydney została przedłużona do poziomów z 2020 roku, więc w ten weekend będzie mnóstwo wirtualnej ucieczki في Ci w aglomeracji Sydney. Pomaga więc, że w dziwny sposób Steam i inni detaliści właśnie dokonali ogromnej wyprzedaży.

Mam na liście kilka gier, które chciałem pominąć, a także kilka, które dostałem z ponad tysiąca pakietów pomocy palestyńskiej. Jedną z tych gier jest Podniebny ŁotrStrzelanka roguelite, która wygląda bardziej nowocześnie lisa gwiazda Z niektórymi dekoracjami od Walka na lodzie. Od jakiegoś czasu jest w fazie rozwoju i wyszedł z wczesnego dostępu dopiero w zeszłym roku.

Kolejna gra, która również jest częścią tego samego pakietu, To jest gra DOS Prędkość poślizgu. Pisałem o tym wcześniej, ale pakiet itch.io zawierał pełną wersję Prędkość poślizgu – Wcześniej dostępne było tylko demo. Jest jeźdźcem z góry, który drapie precyzyjna obróbka/ścierać Swędzi naprawdę dobrze, więc powinno być zabawne przez co najmniej godzinę lub dwie.

Poza tym niektórzy z moich znajomych szukali kolejnych przygód w trybie współpracy. niebezpieczeństwo deszczu 2 To coś, co było na liście od jakiegoś czasu i zawsze chciałem spędzić z tym więcej czasu rój obcych A sztucznyKtóry wydaje się moją uliczką.

W co zagrasz w ten weekend?

READ  Sony w końcu tworzy własne kolorowe okładki na PS5 i oto kiedy się pojawią