Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Projekt odłączanego ekranu chce, aby Twoja konsola Xbox była przenośna

Nie można zaprzeczyć, że Xbox Series S to imponujące małe pudełko mocy konsoli, ale potrzeba dwojga specjalnych oczu, aby na niego spojrzeć i pomyśleć: „Mmm, przenośny”. Te szczególne oczy należą do UPspec Gaming, australijskiego startupu, który wynalazł xScreen, odłączany 11,6-calowy ekran do małego białego pudełka, dzięki czemu staje się najdziwniejszym przenośnym urządzeniem do gier na świecie.

To nie tak, że seria S nie wyglądała wystarczająco dziwnie. Podobnie jak głośnik naścienny z napędem na czas z lat 70., jego brutalna konstrukcja zaskoczyła wielu, gdy po raz pierwszy została ujawniona. Ale firma UPspec Gaming zobaczyła ten ponury biały sześcian i wymyśliła większe rzeczy. Cóż, przynajmniej dodaj ekran. Wczoraj zaczęli Kickstarter Aby wesprzeć rozwój xScreen od działającego prototypu do modelu produkcyjnego, dwadzieścia minut później został sfinansowany. Wydawało się to w porządku, dopóki nie wskazałem, że ich celem jest tylko 13 000 A$ (9 703 USD (12 445 USD).

To fajny pomysł, nawet jeśli uzyskany produkt wygląda jak jeden z laptopów, który sprawia, że ​​śmiejesz się głośno podczas oglądania filmów z lat 80-tych. Ekran wycina się z tyłu serii S, przechodzi tam wszystkie wejścia, a następnie kradnie prąd z USB, aby się zasilać, a dźwięk i obrazy są z HDMI. Oznacza to, że nie są potrzebne żadne dodatkowe kable, wystarczy kabel zasilający do oryginalnego urządzenia.

Może uzyskać tylko do 1080p i 60 Hz, więc nie pozwoli Twojej serii S na pokazanie 4K, którą może ściskać. Ale z drugiej strony, jest na 11,6-calowym ekranie, a nie na telewizorze wielkości ściany, więc tylko dwóch niedorzecznych milionerów zrobiłoby z tego wielkie zamieszanie.

gdzie jesteś może Chcesz zrobić zamieszanie to cena. Kickstarter „Early Bird” kosztuje 249 USD, więc kosztuje nieco poniżej 200 USD (257 USD) — w sprzedaży detalicznej będzie to 249 USD, plus 26 USD (33 USD) za wysyłkę. Nie jest to do końca straszne, jak to jest, ale problem pojawia się, gdy weźmiesz pod uwagę, że jest to prawie cena samej konsoli. Wydaje się, że to duży wydatek, gdy masz już telewizor. (Z drugiej strony wydałem ohydne 300 USD (385 USD) na dysk twardy SSD 1 TB do mojej serii S, więc kto tak naprawdę jest idiotą? To ja. Jestem idiotą. Idiota, który kupił Series S, a następnie wydał Więcej na najwyższy koszt zakupu serii X o pojemności 1 TB w pierwszej kolejności.)

Gif: Gry Upspec

Oczywiście jest to Kickstarter, a to, że mają działający prototyp, oczywiście nie jest dowodem na to, że będą w stanie dotrzeć do punktu produkcji. Jest na to wiele przykładów. Nigdy nie zapominaj o ważnych słowach: „Nagrody nie są gwarantowane, ale twórcy treści powinni regularnie aktualizować sponsorów”. 200 $ (257 $) to dużo do wydania na nagrodę, której możesz nie dostać. UPspec obejmuje to W sekcji własnego ryzykaBardzo dobrze dla nich.

READ  EA rozważy „najlepsze interesy graczy” przed usunięciem gier

Jako zestaw demonstracyjny dla programistów podczas demonstracji gier, wydaje się to absolutną koniecznością. Już samo to powinno być postrzegane jako wygodnie opłacalne. Czy istnieje szerszy rynek dla przeciętnego gracza, który chce siedzieć zgarbiony nad Xboxem jak iPad, nie jestem do końca pewien.