Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

W Polsce otwarto najgłębszy basen świata; Pokoje hotelowe i jaskinie, Polska

Polska jest teraz w najgłębszym basenie na świecie, w którym znajdują się pokoje hotelowe, podwodne tunele i jaskinie. Ten rekordowy basen jest idealnym poligonem dla profesjonalnych i początkujących płetwonurków. Nazywany najgłębszym punktem stawu Deepspot, I 148 stóp głębokości i 27 razy większy niż średni poziom wody w stawie! Służy również jako odpowiednie centrum szkoleniowe dla nurków, ponieważ oferuje kursy edukacyjne.

Jest tu wiele do odkrycia, w tym nurkowie, nawisy, wrak statku, ruiny Majów i podwodne jaskinie. Jest też dużo dla nie-nurków, a podwodny świat mogą zobaczyć z podwodnego tunelu Deepspot Są pokoje hotelowe, które oferują niesamowite widoki na wnętrze basenu.

Polski instruktor nurkowania Presmisla Cockbrak powiedział: „Nie ma tu fantastycznych ryb ani koralowców, więc to nie jest substytut morza, ale zdecydowanie jest to dobre miejsce do nauki i treningu bezpiecznego nurkowania na otwartej wodzie. , to przedszkole dla nurków! ”

O najgłębszym basenie świata

W Mszczonowie, pięknym mieście w Warszawie, otwarto wielomilionowy kompleks basenowy w Polsce. Został zbudowany przy użyciu 1100 ton stali i jest teraz otwarty dla publiczności. Z tym, Deepspot Usunięto również Włochy Y-40 Deep Joy, Dawny najgłębszy basen na świecie.

Plik Deepspot Uważany w zasadzie za miejsce szkoleniowe dla nurków na wszystkich poziomach, a kosztuje 6 10,6 miliona! Realizacja projektu zajęła ponad dwa lata.

READ  Air Products podpisuje umowę na zakup energii wirtualnej dla energetyki wiatrowej w Polsce