Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

W Polsce rozpoczynają się play-offy kobiet Extra Leek

Pierwsze mecze baraży ekstraklasy kobiet w Polsce zaplanowano na sobotę 27 marca, ale zostały przełożone ze względu na sytuację Kovita-19 w Polsce. Cztery najlepsze drużyny grają w play-offach.

MMKS Bothel Novi Dirk wygrał sezon regularny z 38 punktami. Drużyna wygrała 12 z 14 meczy. SUS Travel Jedinga Trespiat zajął drugie miejsce, tylko jeden punkt do Bodel Novi Dark. Dominująca mistrzyni Interplastic Olympia Osova Gdańsk Skończyłem na trzecim miejscu z 29 punktami, a ostatnią drużyną, która przeszła do play-off z 24 punktami była PUKS Trzebinia. Sezon dla pozostałych czterech drużyn dobiegł końca, w Polsce jest tylko jedna liga kobiet, więc żadna drużyna nie zostanie wyeliminowana.

Pary play-off

MMKS Podhale Nowy Targ – PUKS Trzebinia
SUS Travel Jedinka Trespiadov – Interplastic Olympia Osova Gdask I

Drużyna musi awansować do półfinału, aby wygrać dwa mecze. Pierwszy mecz odbywa się w hali drużyny o najniższej randze, drugi i być może trzeci mecz rozgrywany jest w hali drużyny o najwyższej randze. Ta sama zasada dotyczy męskich dodatków.

– Niezależnie od poprzedniego sezonu, mistrzyni Polski Interplastic Olympia Osova Kadansk nie zrobiła tego w tym roku. MMKS Więc wszystko jest możliwe, tym razem nie jest to tylko slogan. Teoretycznie PUKS mają mniejsze szanse z Trzebinią, ale jak wielokrotnie w tym roku pokazali, mogą walczyć i wygrywać z najwyżej sklasyfikowanymi drużynami. Więc zapomnij o całym sezonie zasadniczym TOP4 i myślę, że play-offy będą dla nich zupełnie inne. Każdy zespół musi osiągnąć maksymalny poziom, Menedżer mediów Federacji Unihokeja w Polsce Jacob Utsila Raporty.

Mecze są transmitowane na Facebooku lub YouTube danego klubu:

Tabelę i dodatkowe informacje można znaleźć tutaj Strona Związku Kwiatów Polskich