Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Marek Gundard wraca do Polski! To jest to, do czego poszedł, kiedy przybył

Kilka lat temu Marek Contrad (70) porzucił swoje życie w trybie flash i wyemigrował z żoną i córką do Hiszpanii. Tam prowadzi szczęśliwe życie z dala od zainteresowanych paparazzi. Ostatnio jednak aktora można zobaczyć na ulicach jednego z polskich miast!

Marek Kundrat całkowicie poświęcił się sprawie późnego rodzicielstwa i rozpoczął szczęśliwe życie ze swoją żoną Antoniną (33 l.). Od wielu lat mieszkają razem w Hiszpanii, gdzie cieszą się wolnością i słońcem.

Aktor starannie chroni swoje życie osobiste, dlatego wszelkie informacje o Marku budzą ogromne zainteresowanie wśród jego fanów i publiczności.

Kilka dni temu Gondrat został zauważony na ulicach Crago wraz ze swoją ukochaną córką i żoną. Było wiele ważnych biznesów, które można było tu sprowadzić do Marka.

Para wędrowała po dawnej stolicy Polski i zastanawiała się, jak zmieniło się miasto Kraków. Wcześniej byli tutaj, ale z powodu infekcji wirusem koronowym ich prędkość podróżowania znacznie spadła.

Wyjazd do Krakowa wzbudził ich emocje. Skąd pochodzi żona Kundrata. Niestety po krótkim wyjeździe do Polski para ponownie opuściła nasz kraj z miodem i mlekiem i wróciła do cieplejszej Hiszpanii.

Czy brakuje Ci Marka Kondrata w świecie polskich seriali?

READ  Białoruś niszczy obóz imigracyjny na granicy z Polską