Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Według doniesień twórca Until Dawn i The Quarry Supermassive zwalnia około 90 pracowników

Według doniesień twórca Until Dawn i The Quarry Supermassive zwalnia około 90 pracowników

Inne znane studio gier zwalnia znaczną część swojej siły roboczej. Supermassive Games to twórca interaktywnych horrorów I według . Stanowi to około jedną trzecią z ponad 300 pracowników studia.

Super ogromny potwierdzony Że studio się zreorganizuje. „W rezultacie wkraczamy w okres konsultacji, który, jak się spodziewamy, zakończy się utratą części naszych kolegów” – dodała. „Ta decyzja nie została podjęta lekko, podejmowano wiele wysiłków, aby uniknąć takiego wyniku”.

Supermassive zaznacza, że ​​nie jest odporny na „główne wyzwania” stojące przed branżą gier. Pracę w tej branży straciło ponad 6000 pracowników A nawet nie dotarliśmy jeszcze do marca.

Tymczasem jest właścicielem niezależnego studia Die Gute Fabrik Wśród trudności finansowych. Deweloper L Saltzi Records I Pozostałe środki przeznaczy na płatny miesiąc, w którym pracownicy będą mogli „złapać oddech” w poszukiwaniu nowej pracy. Studio wciąż poszukuje sponsorów, którzy pomogliby mu wznowić produkcję, i ma nadzieję, że w przyszłości sprowadzi do zespołu obecnych członków zespołu. Jednak w raporcie zauważono: „Obecnie sytuacja wydawnicza i inwestycyjna jest bardzo trudna dla naszych dużych firm i projektów, co bardzo utrudnia zabezpieczenie finansowania naszego kolejnego projektu bez luki w dochodach”.

READ  Overwatch 2 wprowadza możliwość pominięcia łatwej warstwy przepustki bojowej poprzez dropy Twitcha