Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wesoła kobieta zszokowana pajęczymi sąsiadami dzwoni na policję

Kobieta rozproszyła się szeroko po uderzeniu pająka w swoim pokoju tak przerażona, że ​​jej sąsiedzi wezwali policję.

Wysłać do Serwis społecznościowy Facebook30-letnia Holly Hunter powiedziała, że ​​po zobaczeniu pająka pełzającego pod jej łóżkiem płakała tak głośno, że jej sąsiedzi myśleli, że została zaatakowana.

Związane z: Kierowca dostawy „Hero” zabija pająka po przeczytaniu instrukcji dostawy od kobiety

Dwie ciężarówki do zamieszek podjechały pod dom Holly, po tym, jak sąsiedzi wezwali policję, gdy usłyszeli jej krzyki. (Facebook / Holly Hunter)

„Ktoś jeszcze krzyczał tak okropnie ostatniej nocy o pająku pełzającym pod ich łóżkiem i motylu w ich pokoju, którego sąsiedzi wezwali na policję… który pojawił się w dwóch furgonetkach, żeby się zamieszki i podniósł twoje łóżko, by znaleźć pająka?” Napisałem na Facebooku.

Po opublikowaniu nagrania wideo z incydentu Holly aresztowała w swoim pokoju zespół pięciu policjantów, entuzjastycznie „badając sytuację”. Obejrzyj film powyżej.

Związane z: Dla każdego, kto spotka myśliwego w swoim aucie

Powiedz Holly, która mieszka w West Lothian w Szkocji metro Policja dotarła do jej drzwi około 22:30.

Otworzyłem drzwi i zanim zdążyli cokolwiek powiedzieć, krzyknąłem: „Tak mi przykro, że pod moim łóżkiem jest pająk i jestem przerażony.

Holly Hunter boi się pająka
Chociaż była wdzięczna za otrzymanie pomocy, Holly powiedziała, że ​​być może będzie musiała popracować nad swoim strachem przed przerażającymi czołgami. (Facebook / Holly Hunter)

Związane z: Melissa McCarthy musiała iść do szpitala po ugryzieniu przez pająka w Australii: „Wszystkie owady i stworzenia cię zabiją”

Z latarkami w dłoniach funkcjonariusze zaczęli przeszukiwać jej łóżko w poszukiwaniu pełzającego pełzacza.

„Kiedy oni wciąż byli moim łóżkiem w powietrzu, pająk wszedł do holu.

„Jeden z oficerów wziął go za rękę i wyprowadził na zewnątrz – nie bez śmiechu ze mnie. Czołgał się po ramieniu, gdy wychodził za drzwi”.

Holly napisała na Facebooku, że był „przerażony” tym incydentem: „…Tak się cieszę, że zobaczyli zabawną stronę i pozbyli się wspomnianego pająka… Myślę, że nadszedł czas, aby poprosić mojego fobię o pomoc”.

Na dzienną dawkę 9 miodów, Zarejestruj się tutaj, aby otrzymywać nasze najlepsze wiadomości prosto na swoją skrzynkę e-mail