Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Western Digital przedstawia przenośne dyski twarde o największej na świecie pojemności – 6 TB

Western Digital przedstawia przenośne dyski twarde o największej na świecie pojemności – 6 TB

Firma Western Digital ogłosiła wprowadzenie na rynek największych na świecie 2,5-calowych przenośnych dysków twardych (HDD), poszerzając linie produktów WD, WD_BLACK i SanDisk Professional. Te nowe oferty obejmują przenośny dysk twardy WD My Passport, dysk do gier WD_BLACK P10 i SanDisk Professional G-DRIVE ArmorATD, wszystkie teraz dostępne w pojemnościach 6 TB. To rozszerzenie ma na celu zapewnienie konsumentom, graczom i profesjonalistom wydajniejszych i dostosowanych do indywidualnych potrzeb rozwiązań pamięci masowej.

Linia dysków twardych WD My Passport o pojemności do 6 TB umożliwia użytkownikom łatwe przechowywanie i tworzenie kopii zapasowych większej liczby cyfrowych wspomnień. Dyski WD My Passport o pojemności 6 TB za 299,00 USD i WD My Passport dla komputerów Mac za 309,00 USD będą dostępne w Australii od października 2024 r. Wyposażony w technologię USB-C, nowoczesną metalową konstrukcję i 256-bitowe szyfrowanie sprzętowe AES, dysk My Passport Ultra o zwiększonym bezpieczeństwie i łatwości użytkowania w smukłej, przenośnej konstrukcji.

Nitin Kashwaha, dyrektor ds. zarządzania produktami w Western Digital, określił wprowadzenie na rynek przenośnego dysku twardego o pojemności 6 TB jako duży przełom technologiczny. Podkreślił, że oferowanie tak dużej pojemności w małej obudowie i za przystępną cenę zapewnia większą elastyczność dla różnych grup użytkowników, w tym studentów, graczy i profesjonalnych kamerzystów.

Graczom dysk do gier WD_BLACK P10 zapewnia znaczące ulepszenie pamięci masowej konsoli lub komputera. Dzięki pojemności do 150 gier ten dysk o pojemności 6 TB został zaprojektowany tak, aby spełniać wymagania nowoczesnych tytułów AAA, umożliwiając graczom uniknięcie niedogodności związanych z usuwaniem gier lub porzucaniem aktualizacji, aby zrobić miejsce na nową zawartość. Oczekuje się, że szczegóły dostępności dysku do gier WD_BLACK P10 6 TB zostaną potwierdzone w późniejszym terminie.

Profesjonaliści poszukujący niezawodnych rozwiązań pamięci masowej mogą zwrócić się do SanDisk Professional G-DRIVE ArmorATD. Ten dysk terenowy charakteryzuje się odpornością na wstrząsy, deszcz, kurz i zgniatanie zgodnie z normą IP54, dzięki czemu Twoje cenne nagrania są chronione przed trudami różnych środowisk. 6 TB G-DRIVE ArmorATD ma na celu zapewnienie niezawodnego, przenośnego sposobu na tworzenie kopii zapasowych zdjęć, nagrań wideo i innych plików. Podobnie jak w przypadku dysku WD_BLACK P10, data premiery SanDisk Professional G-DRIVE ArmorATD 6TB zostanie ogłoszona później.

READ  5 najszybszych legendarnych samochodów w GTA Online (październik 2023)

Najnowsza oferta Western Digital podkreśla zaangażowanie firmy w ulepszanie technologii przechowywania danych i spełnianie rosnących wymagań w zakresie pojemności i bezpieczeństwa danych. Wprowadzenie przenośnych dysków twardych o dużej pojemności odzwierciedla tę reakcję na rosnące generowanie i konsumpcję treści cyfrowych, zapewniając użytkownikom niezawodne i rozbudowane opcje przechowywania.

Te nowe produkty będą dostępne u wybranych sprzedawców detalicznych i sprzedawców internetowych Western Digital, a także w sklepie Western Digital, co będzie stanowić znaczący krok naprzód w wysiłkach firmy zmierzających do dostarczania najnowocześniejszych rozwiązań pamięci masowej różnym grupom użytkowników na całym świecie. świat. świat.