Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Nasze ulubione bezprzewodowe słuchawki douszne Anker są ponownie w sprzedaży za 50 USD

Nasze ulubione bezprzewodowe słuchawki douszne Anker są ponownie w sprzedaży za 50 USD

Anker Soundcore Space A40 Bezprzewodowe słuchawki douszne są dobrym przykładem pary, która przewyższa swoją wagę – a teraz możesz je kupić w jednej z najlepszych cen, jakie widzieliśmy. Amazon ma wszystkie trzy kolory za pół ceny, co obniża ostateczną cenę do 50 dolarów. Chociaż technicznie rzecz biorąc, jest to o 1 USD więcej niż ich standardowa niska cena, w zasadzie otrzymujesz pąki tak tanie, jak je widzieliśmy.

Soundcore

Te niedrogie bezprzewodowe słuchawki douszne są jeszcze lepsze w cenie 50% taniej.

50 dolarów w Amazonie

Na szczycie naszej listy znajduje się Space A40 Najlepsze budżetowe bezprzewodowe słuchawki douszne Możesz go zdobyć już teraz, dzięki temu, że oferuje niesamowitą ilość zaawansowanych funkcji w przystępnej cenie. Zwykle kosztują 100 dolarów (i często są przecenione do około 60 dolarów). Słuchawki Mają niewielką, ergonomiczną konstrukcję o stopniu ochrony IPX4, co powinno pozwolić im dobrze pracować nawet podczas spoconych treningów. Obsługują adaptacyjną aktywną redukcję szumów i tryb przezroczystości i choć wydajność tych dwóch funkcji nie jest tak wysoka, jak w przypadku słuchawek z najwyższej półki, to nadal robi wrażenie jak na parę słuchawek dousznych za 50 dolarów.

W słuchawkach Space A40 znajdziesz ciepły profil dźwiękowy, a towarzysząca Ci aplikacja Soundcore firmy Anker pozwala dostosować korektor do własnych upodobań. Możesz podłączyć te słuchawki do dwóch urządzeń jednocześnie, co ułatwia przełączanie się na przykład między telefonem a laptopem. Żywotność baterii jest również ogromna – aż do ośmiu godzin na jednym ładowaniu – a dodatkowo w etui ładującym możesz przechowywać kolejne 40 godzin, dzięki czemu mniej prawdopodobne jest, że przyłapiesz Cię z całkowicie wyczerpanymi słuchawkami.

Naszymi największymi problemami ze słuchawkami Space A40 są nudne mikrofony i brak automatycznej pauzy, co oznacza, że ​​dźwięk będzie odtwarzany nawet po zdjęciu zatyczki, aby posłuchać, jak ktoś mówi. Jednak pomimo tych wad Space A40 oferuje mnóstwo w swojej regularnej cenie, co czyni go jeszcze lepszą ofertą, gdy jest sprzedawany w ten sposób.

READ  Google wprowadza nowy harmonogram śmierci plików cookie w przeglądarce

On podąża @EngadgetDeals Na Twitterze i Zapisz się na newsletter Engadget Deals Aby uzyskać najnowsze oferty technologiczne i wskazówki dotyczące zakupów.