Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wewnątrz wystawnej imprezy z okazji 50. urodzin Kyle’a Sandilandsa, w tym osobistej prezentacji Samanthy Jade

Kyle Sandilands miał osobisty występ gwiazdy pop Perth Samantha Jade na jego wystawnym przyjęciu urodzinowym ostatniej nocy.

Szokujący zawodnik KIIS FM zorganizował prywatną imprezę z okazji swoich 50. urodzin, podczas której goście świętowali na pokładzie luksusowego jachtu – podobno kosztującego 3000 dolarów za godzinę – w porcie w Sydney.

Uczestnicy korzystali z mediów społecznościowych, aby udostępniać filmy, w których Jade śpiewa „Król Kyle” na pokładzie jachtu, jednocześnie obserwując ze swojego miejsca ze swoją dziewczyną Tegan Kynaston u boku.

ikona aparatuSamantha Jade występuje przed publicznością. przypisane mu: Instagram / Samantha Jade/Instagram / Samantha Jade

Sandilands zasłużył sobie na przybycie agenta 007 na swoje miejsce, przybywając na większy jacht prywatną motorówką z Kynastonem w lśniącej złotej sukience u boku.

Dodatkowym problemem, który spieniężono, był dress code – podobno goście zostali poproszeni o dodanie odrobiny złota do swoich ubrań.

Jeśli chcesz zobaczyć tę zawartość, ustaw .

Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak używamy plików cookie, zobacz Katalog plików cookie.

Współprowadząca Sandiland, Jackie O’Henderson, dopuściła się ubioru do skrajności, zakładając żakiet ze złotymi cekinami.

Król i królowa radia australijskiego.
ikona aparatuKról i królowa radia australijskiego. przypisane mu: Instagram / Kyle i Jackie O/Instagram / Kyle i Jackie O

Australijski piosenkarz Jay Sebastian i były gracz NRL Beau Ryan gromadzili się wśród osobistości radiowych i pracowników KIIS FM — podczas gdy nigdzie nie można było zobaczyć gwiazdy Hollywood Zaca Efrona, który zaprosił Sandylands na swoje przyjęcie urodzinowe w zeszłym roku.

Teraz wiemy, że Jay Sebastian bankuje z Westpac.
ikona aparatuTeraz wiemy, że Jay Sebastian bankuje z Westpac. przypisane mu: Instagram / Kyle i Jackie O/Instagram / Kyle i Jackie O

Nadchodzi zaledwie kilka dni po tym, jak Sandilands otrzymał przerażający telefon, który przewidywał jego śmierć na imprezie na jachcie na żywo.

Podczas odcinka programu The Kyle i Jackie O w zeszłym tygodniu, zainteresowany słuchacz o imieniu Linda zadzwonił do programu, aby przypomnieć gospodarzowi 2Day FM o przepowiedni duchowości show Georginy Walker sprzed około roku.

– Kyle, pamiętam Georginę ponad rok temu… mówiła, że ​​śniła ci się, że jesteś w wodzie – powiedziała Linda.

„Nie bawiła się w wodzie ani nie pływała i nie miała pojęcia, dlaczego byłeś w wodzie.

— I pamiętam, jak mówiła do ciebie: „Kyle, bądź bardzo ostrożny, jeśli jesteś w pobliżu łodzi”, więc mam nadzieję, że to nie koniec.

Podczas gdy Sandilands próbowali kpić ze złowieszczego ostrzeżenia, obiecując mu, że jego testament jest aktualny, producent serialu Adam Price wkroczył do akcji – dodając, że marzył również o zatopieniu ogromnego jachtu Sandilands i wylądowaniu ze swoimi gośćmi na morzu.

Na szczęście wydaje się, że wszyscy goście zeszli z superjachtu Sandilanda, zanim zabrali imprezę do jego rezydencji w Sydney – gdzie widziano Johna Abrahama biorącego udział w uroczystości.

READ  Data premiery Overwatch 2 | szaknews