Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

WFI Sonepat Camp zaprasza zapaśników olimpijskich do wyjazdu do Polski do końca maja

Narodowa Federacja Zapaśnicza Indii (WFI) miała rozpocząć we wtorek swój narodowy obóz dla zapaśników udających się na Igrzyska Olimpijskie w Tokio we wtorek w Pahalgar, Sonepat.

„Planowaliśmy obóz w Pahalgarh, ale pomyśleliśmy, że dobrze by było, gdyby trenowali w odpowiednim czasie, ponieważ nie będą mogli trenować przez 14 dni z powodu trudnej izolacji”.akhadas„W takim razie jedź do Polski” – powiedział asystent sekretarza WFI Vinod Tomar PTI.

„Pozwalamy wszystkim zapaśnikom podróżować z wybranym przez siebie partnerem na trening. Kilku takich jak Vinesh Bogat, Bajrang Punia, Ravi Tahiya i Deepak Punia przyjedzie ze swoimi osobistymi trenerami” – dodał.

Powiązane |
WFI planuje miesięczny obóz zagraniczny dla zapaśników zmierzających do Tokio

Teraz zapaśnicy wyjeżdżają bezpośrednio do Warszawy pod koniec miesiąca. Polish Open, który odbędzie się w Warszawie w dniach 8-13 czerwca, to ostatnia przed igrzyskami „seria rankingowa”. Wydarzenia te pozwalają zapaśnikom zbierać punkty rankingowe, które pomogą im zdobyć najlepsze rozstawienie na igrzyskach olimpijskich.

Drużyna będzie kontynuować treningi w Polsce przed wyjazdem na Węgry na kolejny krótki obóz. Następnie drużyna Indii pojedzie do Turcji, aby wziąć udział w Międzynarodowym Turnieju Yasser Doku, który odbędzie się w Stambule w dniach 25-27 czerwca.

Zespół wróci do Indii w pierwszym tygodniu lipca, a następnie poleci do Japonii na igrzyska olimpijskie.

Indie wyślą ośmioosobową drużynę na Igrzyska Olimpijskie w Tokio – ponieważ pokonały czterech mężczyzn i kilka kobiet. Ośmiu zapaśników – Seema Bisla (50 kg), Vinesh Bogat (53 kg), Anshu Malik (57 kg), Sonam Malik (62 kg), Ravi Kumar Tahiya (57 kg), Bajrang Punia (65 kg) i Deepak Punia (86 kg)).

READ  Softball: Olivia Riox i polski Lewiston obok siebie