Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Delegacja Eurowizji w izolacji po pozytywnym teście COVID-19

Wszyscy członkowie polskiej delegacji na Eurowizję 2021 zostali umieszczeni w izolacji po pozytywnym wyniku testu na COVID-19.

Aby zapobiec rozprzestrzenianiu się COVID-19, wszyscy delegaci, załogi i czasopisma podczas Eurowizji 2021 testują się za pomocą szybkich testów co 48 godzin.

Podczas jednego z rutynowych testów polskiej delegacji w sobotę rano przedstawicielka uzyskała wynik pozytywny na obecność wirusa. Wszyscy polscy delegaci są teraz odizolowani w wyniku pozytywnego wyniku testu COVID-19 zgodnie z Protokołem BHP Eurowizji 2021. Wszyscy zostaną poddani testom PCR w celu wykrycia ewentualnych dodatkowych przypadków.

Delegat był ostatnią polską piosenkarką, która wystąpiła w czwartek na Eurowizji RAFAŁ Zrobił drugą próbę do swojej piosenki „The Ride”. W tej chwili nie wiadomo, co zrobi po opuszczeniu stanowiska.

Polska kładzie turkusowy dywan w niedzielę

EPU potwierdziła w oświadczeniu, że Polska nie weźmie udziału w jutrzejszej imprezie turkusowego dywanu w Rotterdamie. Nie skomentowali zbliżającego się udziału RAFAŁa w drugim półfinale w czwartek i środowego występu jego poprzedniego jury.

Na kilka godzin przed ujawnieniem wiadomości producent wykonawczy Siedzenia Baker Powiedziałem lokalizację NOS Jeśli reprezentatywny test wypadnie pozytywnie, kraj nie będzie mógł występować na scenie Ahoy. Zamiast tego, mówiąc słowami Buckera, przed przyjazdem do Holandii powinni uciekać się do programów nagranych na żywo na taśmie.

Jednak od czasu pojawienia się wiadomości obie Do nas I Szwecja Uptonbladet Polska wykorzysta w zamian zapis z drugiej próby.

Polska delegacja na Eurowizji 2021 to nie pierwszy przypadek COVID-19. Chociaż organizatorom udało się zapewnić artystom i magazynom maksymalne bezpieczeństwo, donosił NOS na początku tego tygodnia Kilka osób było pozytywnych. Wszystkim pozytywnym przypadkom zakazano wstępu na miejsce i nakazano im izolację.

Zespół ViviBlogs pozdrawia polską delegację i ma nadzieję, że reszta polskiej delegacji będzie bezpieczna i zdrowa!

READ  Wiadomości o UE: Bruksela ograniczy przekazy pieniężne z UE do Polski i Węgier | Polityka | Aktualności

Czytaj wszystko Nasze wiadomości z Polski są tutaj