Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wiceprezes Wells Fargo, Shankar Mishra, został zwolniony za rzekome oddanie moczu kobiecie podczas lotu Air India.

Wiceprezes Wells Fargo, Shankar Mishra, został zwolniony za rzekome oddanie moczu kobiecie podczas lotu Air India.

Dyrektor banku stracił pracę po tym, jak rzekomo oddał mocz na 72-letnią kobietę podczas lotu Air India.

Shankar Mishra, który pracował dla amerykańskiego banku Wells Fargo w biurze firmy w Mumbaju, został zwolniony z funkcji wykonawczej. Angielskojęzyczny serwis informacyjny niemieckiego nadawcy publicznego Deutsche Welle.

Mishra był wiceprezesem banku ds. operacji w Indiach, kiedy wszedł na pokład samolotu klasy biznes z Nowego Jorku do New Delhi.

Podczas lotu pasażer powiedział, że Mishra, która wyglądała na „całkowicie nietrzeźwą”, wstała i zaczęła na nią oddawać mocz.

„Rozpiął spodnie, oddał na mnie mocz i po prostu stał tam, dopóki osoba siedząca obok mnie nie dotknęła go i nie kazała mu wrócić na swoje miejsce, po czym wrócił na swoje miejsce” – napisała kobieta w swojej skardze. które zostały opublikowane na Twitterze.

W liście ze skargą do linii lotniczej kobieta napisała, że ​​zaoferowano jej wtedy „mały fotel dla załogi używany przez pracowników linii lotniczych, gdzie siedziałam przez około dwie godziny”.

Ku swemu przerażeniu napisała, że ​​personel linii lotniczej poprosił ją, by wróciła na nasiąknięte moczem siedzenie, które w tym czasie było przykryte prześcieradłem, ale odmówiła.

„Dostałam wtedy miejsce stewarda na resztę lotu” – napisała.

Kobieta była również zła, że ​​personel linii lotniczej zignorował jej prośbę, by nie spotykać się z Mishrą po rzekomym incydencie.

Twierdzi, że Mishra zalała się łzami po „przebudzeniu” i zaczęła przepraszać, zanim błagała ją, by nie narzekała.

„W moim już przerażającym stanie byłam jeszcze bardziej przytłoczona faktem, że byłam zmuszona do konfrontacji i negocjacji ze sprawcą przerażającego incydentu z bliska” – napisała kobieta.

„Powiedziałem mu, że jego działania są niewybaczalne, ale w obliczu jego błagań i błagań przede mną oraz mojego własnego szoku i szoku, trudno mi było nalegać na aresztowanie lub postawienie mu zarzutów”.

READ  USA zatwierdza potencjalną sprzedaż systemu haubic na Tajwan | chińskie wiadomości

Lokalne media podały, że od tego czasu Mishra został aresztowany i usłyszał zarzuty popełnienia czynu nieprzyzwoitego w miejscu publicznym, napaści lub użycia przemocy wobec kobiety z zamiarem obrazenia jej skromności oraz niewłaściwego zachowania się osoby pod wpływem alkoholu w miejscu publicznym.

Prawnik Mishry powiedział lokalnym mediom, że urzędnik bankowy osiągnął porozumienie finansowe z niezidentyfikowaną ofiarą w ramach odszkodowania.

Podobno Mishra zorganizował również wypranie ubrania i torby kobiety po incydencie.

Kobieta zganiła linię lotniczą za to, że początkowo odmówiła zapłaty za jej bilet. Dopiero po tym, jak szwagier kobiety wysłał skargę do Indian Airlines dzień po jej przylocie, zgodzili się zwrócić koszty biletu. Linia lotnicza powiedziała, że ​​​​zwróciła pełny zwrot pieniędzy kilka tygodni później.

Campbell Wilson, dyrektor generalny spółki macierzystej Air India, Grupy Tata, wydał oświadczenie, w którym przeprosił za zachowanie linii lotniczej i ogłosił, że firma zwolniła pilota i czterech członków załogi biorących udział w incydencie.

„Trwają wewnętrzne dochodzenia w sprawie uchybień innych pracowników w takich aspektach, jak obsługa alkoholu podczas lotu, obsługa incydentów, rejestrowanie reklamacji podczas lotu i rozpatrywanie skarg” – powiedział Wilson w oświadczeniu.

„Jako odpowiedzialna marka linii lotniczych podjęliśmy następujące kroki w celu fizycznego wzmocnienia i poprawy sposobu obsługi takich incydentów w przyszłości”.

Wells Fargo wydał oświadczenie dla lokalnych mediów potwierdzające, że zaangażowany mężczyzna został zwolniony.

– Raportowanie przez New York Post