Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wideo szpiegowskie Audi RS3 Sportback pokazuje nasz nowy ulubiony hot hatch

Cóż tu mamy? Wygląda na to, że Audi szykuje się do kolejnej iteracji hot hatchbacka z silnikiem rzędowym 5. Nurburgring to miejsce, w którym jedne z najfajniejszych samochodów na Ziemi są kształtowane w płomienie Zielonego Piekła, więc nie zdziw się, szpiegując to zakamuflowany hot hatchback. Na podstawie następnego filmu Audi RS3 Sportback To byłaby wielka gorąca dziura z prawdziwym potencjałem na torze.

Długo oczekiwany Audi RS3 2022 ma zostać wydany we wrześniu 2021 roku, co oznacza, że ​​wkrótce zobaczymy ostateczną wersję produkcyjną RS3. RS3 to najmniejszy produkt RS od Audi, ale nie daj się zwieść jego rozmiarom, to samochód o poważnych osiągach. Audi RS3 ma smak sedana, ale w Europie klienci mogą również wybrać bardziej praktyczną formę hatchbacka.

obecne pokolenie Audi RS3 Zasilany 2,5-litrową turbosprężarką rzędową 5 o mocy 394 KM (298 kW). Ten imponujący silnik współpracuje z siedmiobiegową, dwusprzęgłową automatyczną skrzynią biegów, która przekazuje moc na podłoże za pośrednictwem napędu na cztery koła Audi quattro. Obecny RS3 osiąga prędkość maksymalną 174 mil na godzinę i może przyspieszyć od 0 do 60 mil na godzinę w zaledwie 3,9 sekundy.

Nadchodzące Audi RS3 przeniesie na papier osiągi obecnej generacji Audi RS3 i nieznacznie zwiększy wszystko. Będzie większy, potężniejszy i prawdopodobnie będzie zawierał więcej ekranów i skórek. To jest recepta na rozwój samochodu, a nowy produkt powinien być zawsze lepszy niż obecny samochód na papierze.

Jak te wszystkie nowe rzeczy poprawią wrażenia z jazdy? Cóż, na efekty dalszego rozwoju będziemy musieli poczekać do września. Jeśli szukasz jednego z najbardziej ekscytujących hatchbacków, jakie możesz kupić, koniecznie sprawdź nadchodzące Audi RS3 2022.