Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Widzowie nie chcą dokończyć filmu Bradleya Coopera: „Przerwano go po godzinie”

Widzowie nie chcą dokończyć filmu Bradleya Coopera: „Przerwano go po godzinie”

Fani błagają Bradleya Coopera, aby zwiększył głośność.

Artysta, lider zespołu Widzowie krytykowali w mediach społecznościowych występ aktora-reżysera w musicalu biograficznym, narzekając, że nie rozumieją dialogu filmu z „ciągłym bełkotem” Coopera.

„Mamroczący maestro” – napisał jeden z fanów na X (dawniej Twitterze). „Bardzo nudne i bardzo trudno słychać rozmowy, kiedy on i jego żona rozmawiają ze sobą i głośno mamroczą ahhh. Po godzinie został wyłączony.”

„Właśnie obejrzałem film Maestro na Netfliksie. Mieszane uczucia, ale żałuję, że obsada nie była wyraźniejsza – dużo bełkotu” – napisała inna osoba.

„Problem zostaje odegrany, a reżyser żyje ze scenariuszem i jest z nim zaznajomiony, ale my mamy tylko jedną szansę, aby go zrozumieć. Dobre role Bradleya Coopera i Carey Mulligan.”

Trzeci użytkownik zażartował: „Albo ogłuchnę, albo maestro dużo mamrocze”.

Czwarty użytkownik wyraził złość, że film jest pełen „nieustannego bełkotu i kiepskich dialogów” oraz że „nie da się go obejrzeć”.

Film Netfliksa, który miał swoją premierę w grudniu, opowiada legendarną historię Historia z West Side Kompozytor Leonard Bernstein (Cooper) i jego związek z Felicią Montealegre Cohn Bernstein (Carey Mulligan).

Cooper (49 l.) spotkał się z dużą krytyką ze względu na film walczący o Oscara.

Przed premierą tak było Kac Gwiazdę krytykowano za noszenie protezy nosa, którą wiele osób określiło jako doskonały przykład „Żydowskiej twarzy”.

Żydowska aktorka Tracy Ann Oberman (57 l.) powiedziała Page Six: „Jeśli Bradley Cooper jest w stanie zagrać Człowieka-słonia bez żadnej protezy, powinien móc zagrać Żyda bez jakiejkolwiek protezy – zwłaszcza żydowskiego nosa”. .

„Jeśli będzie musiał nosić protezę nosa, dla mnie i wielu innych osób będzie to równoznaczne z czarną lub żółtą twarzą” – dodał Opperman.

Wielu innych użytkowników mediów społecznościowych również wyraziło swoje obawy w fali postów.

READ  Jane Campion zdobywa Oscara dla najlepszego reżysera za „Moc psa” | Oskary 2022

„Właśnie przejrzałem zdjęcie prawdziwego Leonarda Bernsteina… Duża, antysemicka proteza nosa Bradleya Coopera zdecydowanie nie była potrzebna” – napisał jeden z wściekłych użytkowników na X (dawniej Twitter).

„Bradley Cooper nadal nie jest Żydem i nosi protezę nosa, która nawet nie wygląda jak nos Bernsteina, ale wygląda dokładnie jak jakiś stereotyp” – napisała na Twitterze kolejna wściekła osoba. „Wykorzystuje te bzdury, żeby zdobyć Oscara”.

Wizażysta filmu Kazuo Hiro przeprosił później.

„Nie spodziewałem się, że do tego dojdzie” – 54-letni Herro powiedział prasie na Festiwalu Filmowym w Wenecji o oskarżeniach o antysemityzm w „Deadline”. „Przykro mi, jeśli zraniłem uczucia niektórych ludzi. Chciałem przedstawić Lenny'ego tak realistycznie, jak to tylko możliwe.

Dwukrotny zdobywca Oscara kontynuował: „To wspaniała i atrakcyjna osoba. Chcieliśmy szanować i kochać jego wygląd”. „Przeprowadziliśmy kilka różnych testów. Mieliśmy ten [only] zamiar.”

Herro powtórzył później swoje oświadczenie dla The Post, przepraszając, jeśli uraził czyjeś uczucia.

Pomimo skandalu dzieci Bernsteina – które były na sobotniej premierze filmu – wyraziły poparcie dla kreacji przez Coopera ich ojca, który zmarł w 1990 roku.

„Byliśmy poruszeni do głębi, gdy byliśmy świadkami głębi jego zaangażowania, pełnego miłości podejścia do muzyki naszego ojca i radości, jaką wnosił w swoje eksploracje” – stwierdzili Jamie, Alexander i Nina Bernstein w oświadczeniu udostępnionym w mediach społecznościowych. . Głoska bezdźwięczna.

„Nasze serca pękają, gdy widzimy jakiekolwiek fałszywe przedstawienie lub niezrozumienie jego wysiłków. Prawdą jest, że Leonard Bernstein miał duży, piękny nos. Bradley zdecydował się na użycie makijażu, aby wyolbrzymić swoje podobieństwo i całkowicie się z tym nie zgadzamy.

Dzieci Bernsteinów stwierdziły, że według nich ich ojciec „również by to zaakceptował”.

Artysta, lider zespołuktóry był wielokrotnie nominowany do Złotych Globów, można oglądać w serwisie Netflix.

READ  „Problem tkwi nie tylko w Polsce czy Ameryce, to problem na całym świecie” – Tangerine

Artykuł ten został pierwotnie opublikowany przez Poczta nowojorska Jest powielana za zgodą